Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Мертвые души в Киеве

Мертвые души

Киев, 15 февраля 2018 г, 19:00
Киевский академический драмтеатр на Подоле Киевский академический драмтеатр на Подоле
Андріївський узвіз, 20-Б
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
У 1930 році Михайло Булгаков написав інсценізацію безсмертної поеми Миколи Гоголя «Мертві душі» для МХАТу. Письменник ввів у текст п`єси образ Першого, що дуже нагадував самого Гоголя. З 1931 року в постановку включився К. С. Станіславський, і спектакль став реалістичним, в дусі системи Станіславського. Душа безсмертна, вона є втіленням божественного начала в людині, а мертві душі на бізнес — це безумство, це край гріхопадіння, та в нашому божевільному світі про душу геть забули… І це свавілля — наслідок деградації суспільства, його руйнації. Вистава йде російською мовою. Тривалість вистави 2 год. 35 хв. з антрактом.

Заказать и купить билеты на Мертвые души можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Мертвые души в Киеве состоится 15 февраля 2018 г, 19:00, Киевский академический драмтеатр на Подоле.

У 1930 році Михайло Булгаков написав інсценізацію безсмертної поеми Миколи Гоголя «Мертві душі» для МХАТу. Письменник ввів у текст п`єси образ Першого, що дуже нагадував самого Гоголя. З 1931 року в постановку включився К. С. Станіславський, і спектакль став реалістичним, в дусі системи Станіславського.

Душа безсмертна, вона є втіленням божественного начала в людині, а мертві душі на бізнес — це безумство, це край гріхопадіння, та в нашому божевільному світі про душу геть забули… І це свавілля — наслідок деградації суспільства, його руйнації.

Вистава йде російською мовою.

Тривалість вистави 2 год. 35 хв. з антрактом.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber