Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Балет Men in Motion в Киеве - 1

Балет Men in Motion

Киев, 23 апреля 2017 г, 19:00
Национальный академический театр оперы и балета Украины имени Тараса Шевченко Национальный академический театр оперы и балета Украины имени Тараса Шевченко
вул. Володимирська, 50
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
27 квітня в ХНАТОБі відбудеться прем'єра проекту "Men in Motion", у якому візьмуть участь зірки світового балету. Ідея створення проекту "Men in Motion" належить прем'єру Королівського театру Великобританії Івану Путрову, а рішення її реалізувати прийшло після успіху спільної роботи з легендарними Pet Shop Boys, які написали музику для постановки Івана "The Most Incredible Thing", за казкою Андерсена. Проект розкриває роль чоловіка в розвитку танцю від початку минулого століття до сьогодення та створений на честь великих танцівників: Ніжинського, Нуреева, Баришнікова, Васильєва, Дауелла. Прем'єра відбулася в знаменитому лондонському театрі Sadler's Wells і мала приголомшливий успіх у Великобританії та інших країнах світу. Іван Путров: "Після прем'єри проекту в Великобританії, я мріяв привезти Men in Motion в Україні. Вперше ми представили проект в київській Національній опері і ось тепер їдемо до Харкова. У цьому проекті беруть участь зірки світового рівня та обрані фрагменти з кращих балетних вистав. Радий, що можу розділити сцени кращих майданчиків країни з колегами, додаючи нові міста на карті улюбленої України. До зустрічі в квітні! " У постановці візьмуть участь: Маріан Уолтер (Marian Walter). Прем’єр Штатс балет (Берлін);Іван Путров (Ivan Putrov). Прем'єр Королівського балету (Лондон);Алесандро Стаяно (Alessandro Staiano). Театр Сан-Карло (Неаполь); Денис Черевичко (Denys Cherevychko). Штатс балет (Відень); Даніел Проіетто (Daniel Proietto). Норвезький Національний балет (Осло);Наталя Лазебнікова (Natalia Lazebnikova). Прима-балерина Нац опера (Київ),ТА ІНШІ.
Заказать и купить билеты на Балет Men in Motion можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Балет Men in Motion в Киеве состоится 23 апреля 2017 г, 19:00, Национальный академический театр оперы и балета Украины имени Тараса Шевченко.

27 квітня в ХНАТОБі відбудеться прем'єра проекту "Men in Motion", у якому візьмуть участь зірки світового балету.

Ідея створення проекту "Men in Motion" належить прем'єру Королівського театру Великобританії Івану Путрову, а рішення її реалізувати прийшло після успіху спільної роботи з легендарними Pet Shop Boys, які написали музику для постановки Івана "The Most Incredible Thing", за казкою Андерсена.

Проект розкриває роль чоловіка в розвитку танцю від початку минулого століття до сьогодення та створений на честь великих танцівників: Ніжинського, Нуреева, Баришнікова, Васильєва, Дауелла. Прем'єра відбулася в знаменитому лондонському театрі Sadler's Wells і мала приголомшливий успіх у Великобританії та інших країнах світу.

Іван Путров: "Після прем'єри проекту в Великобританії, я мріяв привезти Men in Motion в Україні. Вперше ми представили проект в київській Національній опері і ось тепер їдемо до Харкова. У цьому проекті беруть участь зірки світового рівня та обрані фрагменти з кращих балетних вистав. Радий, що можу розділити сцени кращих майданчиків країни з колегами, додаючи нові міста на карті улюбленої України. До зустрічі в квітні! "

У постановці візьмуть участь:

Маріан Уолтер (Marian Walter). Прем’єр Штатс балет (Берлін);
Іван Путров (Ivan Putrov). Прем'єр Королівського балету (Лондон);
Алесандро Стаяно (Alessandro Staiano). Театр Сан-Карло (Неаполь);
Денис Черевичко (Denys Cherevychko). Штатс балет (Відень);
Даніел Проіетто (Daniel Proietto). Норвезький Національний балет (Осло);
Наталя Лазебнікова (Natalia Lazebnikova). Прима-балерина Нац опера (Київ),
ТА ІНШІ.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber