Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Мелодия Победы в Киеве

Мелодия Победы

Киев, 06 октября 2017 г, 19:00
Национальный дворец искусств Украина Национальный дворец искусств Украина
ул. Б.Васильковская, 103
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
6 жовтня в Палаці Україна відбудеться незабутній концерт «Мелодія перемоги» за участі зірок української та зарубіжної естради. На сцену вийдуть відомі гурти й виконавці: Злата Огнєвіч, Гайдамаки, Скрябін, Друга ріка, Анастасія Приходько та інші відомі артисти. Подія стане більш яскравою завдяки участі Академічного ансамблю пісні й танцю Національної гвардії України під керівництвом Івана Мельника. В живому виконанні пролунають пісні, що єднають мільйони сердець і нікого не залишають байдужим. Пісня завжди багато важила для українців. Вона супроводжує перші дні життя дитини, йде пліч-о-пліч з усіма важливими подіями в житті дорослої людини. З піснею ідуть у бій. На жаль, повертаються не всі. Це болить. Це страшно. Хто, як не ми з вами, розуміємо, як це: втрачати співвітчизників – сильних, мужніх, сміливих героїв. Але ж пісня ще й надає сил! Відомі музиканти закликають всіх об’єднатися та підтримати наших бійців, ставши повноправним учасником цього концерту. Так ми зможемо зробити свій символічний внесок в мирне майбутнє української землі. Приходьте на грандіозний концерт! Наближаймо перемогу спільно!До зустрічі!


Заказать и купить билеты на Мелодия Победы можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Мелодия Победы в Киеве состоится 06 октября 2017 г, 19:00, Национальный дворец искусств Украина .

6 жовтня в Палаці Україна відбудеться незабутній концерт «Мелодія перемоги» за участі зірок української та зарубіжної естради.

На сцену вийдуть відомі гурти й виконавці: Злата Огнєвіч, Гайдамаки, Скрябін, Друга ріка, Анастасія Приходько та інші відомі артисти. Подія стане більш яскравою завдяки участі Академічного ансамблю пісні й танцю Національної гвардії України під керівництвом Івана Мельника. В живому виконанні пролунають пісні, що єднають мільйони сердець і нікого не залишають байдужим.

Пісня завжди багато важила для українців. Вона супроводжує перші дні життя дитини, йде пліч-о-пліч з усіма важливими подіями в житті дорослої людини.

З піснею ідуть у бій. На жаль, повертаються не всі. Це болить. Це страшно. Хто, як не ми з вами, розуміємо, як це: втрачати співвітчизників – сильних, мужніх, сміливих героїв. Але ж пісня ще й надає сил!

Відомі музиканти закликають всіх об’єднатися та підтримати наших бійців, ставши повноправним учасником цього концерту. Так ми зможемо зробити свій символічний внесок в мирне майбутнє української землі.

Приходьте на грандіозний концерт! Наближаймо перемогу спільно!
До зустрічі!

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber