Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Световой семейный hi tech спектакль «# Мечтатели» в Киеве

Световой семейный hi tech спектакль «# Мечтатели»

Киев, 22 октября 2017 г, 14:00
Национальный дворец искусств Украина Национальный дворец искусств Украина
ул. Б.Васильковская, 103
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Світловий сімейний hi tech спектакль «#Мрійники» 23 вересня 16:00, 22 жовтня 14:00 Малий зал НПМ «Україна» Світловий сімейний спектакль # Мрійники - це єдиний в Європі світловий спектакль в комп'ютерних костюмах. Зверне увагу і дітей і дорослих. По закінченню вистави - фото зі світловими героями на пам'ять. На виставі ваша дитина дізнається, з яких деталей складається Механізм Мрії! Діти з головним героєм Звичайним Ніхто зберуть всі складові Механізму Мрії і відкриють секрет, в тому, що головне не талант, а дії кожен день по напрямку до Мрії, віра в себе і бажання нести користь іншим людям! На 2017 рік такі спектаклі можна відвідати тільки в Америці. Команда ISMENLIGHT вже другий рік радує дорослих і дітей своїми світловими спектаклями в Києві, Одесі та в Кишиневі, Польщі. Ми, команда світлового шоу ISMENLIGHT - справжні мрійники, і ми віримо, в те, що настала пора інноваційних вистав для всієї родини! Всі види світлового шоу в одному спектаклі - кожен номер викликає масу захоплення у дітей і це абсолютно безпечно. Та, що танцює світлова непросто картина, неонові чоловічки, світлові звірі, неонове шоу мильних бульбашок! Вистава пройде на Малій сцені Палацу «Україна» (вул. В. Васильківська, 103). 23 вересня о 16:00 22 жовтня в 14:00. Вартість квитків 150-450 гривень. Дітям до 6 років безкоштовно, але не рекомендуємо. Фото з неоновими героями безкоштовно.


Заказать и купить билеты на Световой семейный hi tech спектакль «# Мечтатели» можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Световой семейный hi tech спектакль «# Мечтатели» в Киеве состоится 22 октября 2017 г, 14:00, Национальный дворец искусств Украина .

Світловий сімейний hi tech спектакль «#Мрійники»

23 вересня 16:00, 22 жовтня 14:00 Малий зал НПМ «Україна»

Світловий сімейний спектакль # Мрійники - це єдиний в Європі світловий спектакль в комп'ютерних костюмах. Зверне увагу і дітей і дорослих. По закінченню вистави - фото зі світловими героями на пам'ять.

На виставі ваша дитина дізнається, з яких деталей складається Механізм Мрії! Діти з головним героєм Звичайним Ніхто зберуть всі складові Механізму Мрії і відкриють секрет, в тому, що головне не талант, а дії кожен день по напрямку до Мрії, віра в себе і бажання нести користь іншим людям! На 2017 рік такі спектаклі можна відвідати тільки в Америці. Команда ISMENLIGHT вже другий рік радує дорослих і дітей своїми світловими спектаклями в Києві, Одесі та в Кишиневі, Польщі. Ми, команда світлового шоу ISMENLIGHT - справжні мрійники, і ми віримо, в те, що настала пора інноваційних вистав для всієї родини!

Всі види світлового шоу в одному спектаклі - кожен номер викликає масу захоплення у дітей і це абсолютно безпечно. Та, що танцює світлова непросто картина, неонові чоловічки, світлові звірі, неонове шоу мильних бульбашок!

Вистава пройде на Малій сцені Палацу «Україна» (вул. В. Васильківська, 103). 23 вересня о 16:00 22 жовтня в 14:00. Вартість квитків 150-450 гривень. Дітям до 6 років безкоштовно, але не рекомендуємо. Фото з неоновими героями безкоштовно.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber