Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Мать його в Киеве

Мать його

Киев, 10 марта 2018 г, 19:00
Украинский малый драматический театр Украинский малый драматический театр
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Український малий драматичний театр «Мать його» «трагікомедія» за п’єсою С.Баженової «Як Зоя гусей кормила» «Цілуванням любові зраджуємо ми тебе на наругу, на катування, на смерть! Голосом любові скликаємо ми катів з темних нір і ставимо хрест – і високо над тім'ям землі ми піднімаємо на хресті любов'ю розп'яту любов». (Л. Андрєєв) Володимир, розмінявши шостий десяток років, так і не взнав коханки іншої, ніж наука. Не мав співжительки іншої, ніж його мати – вічного та невмирущого творця його дивного затворницького життя. Його матері – Зої – вже сто років. А, може, й більше. А, може, вона була завжди і завжди буде, з її небажанням ділити з кимось сина, з її любов’ю до нього, токсичною та руйнівною. Зоя знає: на селі, коли наставав час вмирати, діставали труну з горища й вкладалися в неї, а, якщо не вмирали, йшли гусей пасти. Але чомусь, ані вона, ані її син не помічають, що вляглися в ту труну, навіть не почавши жити, й вже який рік пасуть тих гусей… Але, може, молода й занадто жива дівчина Женя, яка опиняється в їхньому домі, зможе оживити горе-пастухів? Вистава Малого театру «Мать його» за п’єсою Світлани Баженової «Як Зоя гусей годувала» – не спроба знайти винних, злодіїв, які крадуть один в одного щастя. Це драматична оповідь про таку різну любов: наївну, дивакувату, садистську, хворобливу, бистру та вічну. Режисер – Вікторія Шевченко Актори: Юрій Кулініч, Христина Дейлик, Єлизавета Бакуліна, Юрій Шульган.

Заказать и купить билеты на Мать його можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Мать його в Киеве состоится 10 марта 2018 г, 19:00, Украинский малый драматический театр.

Український малий драматичний театр

«Мать його»

«трагікомедія» за п’єсою С.Баженової «Як Зоя гусей кормила»

«Цілуванням любові зраджуємо ми тебе на наругу, на катування, на смерть! Голосом любові скликаємо ми катів з темних нір і ставимо хрест – і високо над тім'ям землі ми піднімаємо на хресті любов'ю розп'яту любов». (Л. Андрєєв)

Володимир, розмінявши шостий десяток років, так і не взнав коханки іншої, ніж наука. Не мав співжительки іншої, ніж його мати – вічного та невмирущого творця його дивного затворницького життя. Його матері – Зої – вже сто років. А, може, й більше. А, може, вона була завжди і завжди буде, з її небажанням ділити з кимось сина, з її любов’ю до нього, токсичною та руйнівною. Зоя знає: на селі, коли наставав час вмирати, діставали труну з горища й вкладалися в неї, а, якщо не вмирали, йшли гусей пасти. Але чомусь, ані вона, ані її син не помічають, що вляглися в ту труну, навіть не почавши жити, й вже який рік пасуть тих гусей… Але, може, молода й занадто жива дівчина Женя, яка опиняється в їхньому домі, зможе оживити горе-пастухів?

Вистава Малого театру «Мать його» за п’єсою Світлани Баженової «Як Зоя гусей годувала» – не спроба знайти винних, злодіїв, які крадуть один в одного щастя. Це драматична оповідь про таку різну любов: наївну, дивакувату, садистську, хворобливу, бистру та вічну.

Режисер – Вікторія Шевченко

Актори: Юрій Кулініч, Христина Дейлик, Єлизавета Бакуліна, Юрій Шульган.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber