Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт ManSound в Киеве - 1

ManSound

Киев, 09 марта 2018 г, 20:00
Caribbean Club / Карибиан Клаб Caribbean Club / Карибиан Клаб
ул. С. Петлюры, 4
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
9-го березня акапельний гурт ManSound до Свята Жіноцтва в Caribbean Club Concert Hall! Ми підготували справжній подарунок прекрасній половині людства. Жіночки, радійте, 6 талановитих та мужніх артистів на одній сцені співатимуть саме для вас пісні, які любите саме Ви! 9-го березня Man Sound виконають оновлену програму, в якій артисти поєднали улюблені композиції та безсмертні шлягери. Наживо пролунає яскравий мікс з джазу, класики, популярної музики та народних мелодій. Деякі пісні традиційно зал співає разом та на біс. ManSound - це колектив, який поєднує у собі талант, віртуозне володіння голосом, величезний репертуар з різних епох та стилів. Вони професійно оволоділи співом у жанрі a capella та вражають своєю майстерністю. Вже більше 20-ти років артисти представляють українську вокальну школу у всьому світі. Їм аплодували у різних куточках планети, вони зривали овації на найповажніших фестивалях. 9-го березня Man Sound традиційно дають концерт для українських жінок, які є найпрекраснішими з усіх та надихають на творчість. Чоловіки, цей концерт стане безцінним подарунком вашим коханим. Подаруйте їм свято, подаруйте їм настрій та гарні емоції.

Заказать и купить билеты на ManSound можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт ManSound в Киеве состоится 09 марта 2018 г, 20:00, Caribbean Club / Карибиан Клаб.

9-го березня акапельний гурт ManSound до Свята Жіноцтва в Caribbean Club Concert Hall!

Ми підготували справжній подарунок прекрасній половині людства. Жіночки, радійте, 6 талановитих та мужніх артистів на одній сцені співатимуть саме для вас пісні, які любите саме Ви!

9-го березня Man Sound виконають оновлену програму, в якій артисти поєднали улюблені композиції та безсмертні шлягери.

Наживо пролунає яскравий мікс з джазу, класики, популярної музики та народних мелодій.

Деякі пісні традиційно зал співає разом та на біс.

ManSound - це колектив, який поєднує у собі талант, віртуозне володіння голосом, величезний репертуар з різних епох та стилів.

Вони професійно оволоділи співом у жанрі a capella та вражають своєю майстерністю.

Вже більше 20-ти років артисти представляють українську вокальну школу у всьому світі. Їм аплодували у різних куточках планети, вони зривали овації на найповажніших фестивалях.

9-го березня Man Sound традиційно дають концерт для українських жінок, які є найпрекраснішими з усіх та надихають на творчість.

Чоловіки, цей концерт стане безцінним подарунком вашим коханим. Подаруйте їм свято, подаруйте їм настрій та гарні емоції.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber