Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Маленький принц в Киеве

Маленький принц

Киев, 14 февраля 2018 г, 19:00
Счастье HUB Счастье HUB
ул. Паньковская, 14
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Театр Володимира Завальнюка «Перетворення». В всесвітній день закоханих, 14 лютого о 19:00, запрошуємо на виставу «Маленький принц». Одна з найзворушливіших вистав, які ви тільки могли бачити... Лауреат багатьох міжнародних фестивалів, актор і режисер Володимир Завальнюк разом з талановитою актрисою театру й кіно Ганною Яремчук запрошують Вас у казкову подорож. Дитяча казка для дорослих, яка змушує замислитися над простими й потрібними речами. Вона дає змогу знову поглянути на світ невинними дитячими очима. Філософська казка про любов і дружбу, про обов’язок і вірність, про нетерпимість до зла. Після вистави « Маленький принц» - виходиш просвітленим і здивованим, принишклим і усміхненим, задумливим і трохи сумним. Після такого побачення з мистецтвом, не хочеться палити на вулиці, штовхатися в метро, включати мобільний телефон. Серце просить спокою і пішої прогулянки, намагається відкритися першому зустрічному і знайти в ньому друга або родича. Це означає, що мистецтво - справжнє, а режисер - зробив свою справу.

Заказать и купить билеты на Маленький принц можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Маленький принц в Киеве состоится 14 февраля 2018 г, 19:00, Счастье HUB.

Театр Володимира Завальнюка «Перетворення».

В всесвітній день закоханих, 14 лютого о 19:00, запрошуємо на виставу «Маленький принц».

Одна з найзворушливіших вистав, які ви тільки могли бачити...

Лауреат багатьох міжнародних фестивалів, актор і режисер Володимир Завальнюк разом з талановитою актрисою театру й кіно Ганною Яремчук запрошують Вас у казкову подорож.

Дитяча казка для дорослих, яка змушує замислитися над простими й потрібними речами. Вона дає змогу знову поглянути на світ невинними дитячими очима.

Філософська казка про любов і дружбу, про обов’язок і вірність, про нетерпимість до зла.

Після вистави « Маленький принц» - виходиш просвітленим і здивованим, принишклим і усміхненим, задумливим і трохи сумним. Після такого побачення з мистецтвом, не хочеться палити на вулиці, штовхатися в метро, включати мобільний телефон. Серце просить спокою і пішої прогулянки, намагається відкритися першому зустрічному і знайти в ньому друга або родича. Це означає, що мистецтво - справжнє, а режисер - зробив свою справу.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber