Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Маленький принц в Киеве

Маленький принц

Киев, 03 ноября 2017 г, 19:00
Счастье HUB Счастье HUB
ул. Паньковская, 14
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
3 листопада о 19:00 Театр Володимира Завальнюка «Перетворення» запрошує завітати у захопливу подорож А. де Сент- Екзюпері "Маленький принц". Лауреат багатьох міжнародних фестивалів, режисер і актор Володимир Завальнюк та талановита актриса театру й кіно Ганна Яремчук, запрошують Вас у захопливу, повну пригод подорож з маленьким хлопчиком, який розповість багато потрібного та цікавого. Вистава найкраще пасує для сімейного перегляду, оскільки зачіпає свою струну в серцях людей кожного покоління.«Найголовнішого очима не побачиш… Зряче тільки серце». Дійство відбудеться у залі вільного простору «Счастье HUB», вул. Паньківська, 14. Чекаємо на Вас!

Заказать и купить билеты на Маленький принц можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Маленький принц в Киеве состоится 03 ноября 2017 г, 19:00, Счастье HUB.

3 листопада о 19:00 Театр Володимира Завальнюка «Перетворення» запрошує завітати у захопливу подорож А. де Сент- Екзюпері "Маленький принц".

Лауреат багатьох міжнародних фестивалів, режисер і актор Володимир Завальнюк та талановита актриса театру й кіно Ганна Яремчук, запрошують Вас у захопливу, повну пригод подорож з маленьким хлопчиком, який розповість багато потрібного та цікавого.

Вистава найкраще пасує для сімейного перегляду, оскільки зачіпає свою струну в серцях людей кожного покоління.
«Найголовнішого очима не побачиш… Зряче тільки серце».

Дійство відбудеться у залі вільного простору «Счастье HUB», вул. Паньківська, 14.

Чекаємо на Вас!

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber