Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Алексей Горбунов и «Грусть Пилота» в Киеве

Алексей Горбунов и «Грусть Пилота», Майский концерт

Киев, 17 ноября 2017 г, 20:00
Caribbean Club / Карибиан Клаб Caribbean Club / Карибиан Клаб
ул. С. Петлюры, 4
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Олексій Горбунов та гурт “Грусть Пілота” Незаурядний актор, харизматична особистість, талановитий артист Олексій Горбунов та гурт "Грусть пілота" напередодні виходу нового українського фільму “Травень” - представляють “Травневий концерт”. За словами актора концерти приносять не менше насолоди ніж гра в театрі чи кіно. Гурт Горбунова виконує старі піні, які багато років назад лунали з кожного двору. До них відносяться твори Висоцького, Бернеса, Окуджави. Можна вважати, що це музика, взята з дитинства, на якій він виріс та яку любило слухати старше покоління. Тільки живий звук та щирі емоції. Гарна музика, дружня атмосфера та близьке спілкування з неповторним Олексієм Горбуновим.


Заказать и купить билеты на Алексей Горбунов и «Грусть Пилота», Майский концерт можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Алексей Горбунов и «Грусть Пилота» в Киеве состоится 17 ноября 2017 г, 20:00, Caribbean Club / Карибиан Клаб.

Олексій Горбунов та гурт “Грусть Пілота”

Незаурядний актор, харизматична особистість, талановитий артист Олексій Горбунов та гурт "Грусть пілота" напередодні виходу нового українського фільму “Травень” - представляють “Травневий концерт”.

За словами актора концерти приносять не менше насолоди ніж гра в театрі чи кіно.

Гурт Горбунова виконує старі піні, які багато років назад лунали з кожного двору. До них відносяться твори Висоцького, Бернеса, Окуджави. Можна вважати, що це музика, взята з дитинства, на якій він виріс та яку любило слухати старше покоління.

Тільки живий звук та щирі емоції.

Гарна музика, дружня атмосфера та близьке спілкування з неповторним Олексієм Горбуновим.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber