Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Mahmut Orhan в Киеве

Mahmut Orhan

Киев, 16 сентября 2017 г, 20:00
Freedom / Фридом Freedom / Фридом
ул. Кирилловская, 134
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Легендарний концертний зал України запрошує киян та гостей столиці на відкриття нового концертного сезону! В новому сезоні глядачів чекатимуть ще більше яскравих та незабутніх заходів як від улюблених зірок, так і від нових, що підкорили світову сцену. Буде ще більше сюрпризів, концертів та ексклюзивних шоу у поєднанні з вишуканим авторським меню кухні та бару. Концерт-хол вирішив яскраво відсвяткувати цю визначну дату, запросивши всесвітньо відомого виконавця Mahmut Orhan. Mahmut Orhan є популярним молодим виконавцем з Туреччини. У свої 24 роки він завоював визнання меломанів не тільки з рідної країни, але й зі всієї земної кулі. Особливого успіху він зміг досягти завдяки створенню хітової композиції до серіалу «Гра Престолів». Mahmut Orhan спробував себе у багатьох музичних напрямах, проте найбільші досягнення він зробив у жанрах Dance і House. Сьогодні виконавець може похизуватися надзвичайно частими ротаціями на світових радіостанції, першими місцями у найвідоміших хіт-парадах, а також насиченим гастрольним графіком. Одна з його найпопулярніших композицій «Feel» набрала більше 214 мільйонів переглядів на YouTube. Пісня стала загальновизнаним хітом літа 2017 року. Музикант обіцяє запалити публіку на сцені FREEDOM Event Hall на честь відкриття нового концертного сезону. Mahmut Orhan представить свої найвідоміші треки, а також виконає кілька нових композицій. Наприклад, виконавець представить свої хіти «Vesaire», «Save Me», «Feel», «Age of Emotions», «Herneise» та ін. FREEDOM Event Hall вже більше 10 років є одним з найбільш респектабельних концертних холів України і займає провідну позицію в розважальному житті столиці. Стіни цього закладу переповнені музикою різних країн і епох: від Ottawan та Boney M до Joss Stone, від Бориса Гребенщикова до Віри Брежнєвої. Заклад розробив нову концепцію проведення заходів, побудованих на емоціях двох поколінь: "New&Legendary", котрий перетворює подію в яскраве, оригінальне та незабутнє шоу. Тепер це не тільки культове місце, котре до смаку старшій аудиторії, а й модний та ультрасучасний концерт-хол для молодіжної тусовки. Команда Фрідома розробила унікальний формат багатофункціонального простору, створеного для будь-яких подій: концерти, вистави, конкурси краси, конференції, бізнес-тренінги. FREEDOM Event Hall обіцяє, що новий сезон принесе ще більше цікавих подій у життя киян. Команда закладу планує організувати безліч яскравих музичних, танцювальних, театральних та гумористичних заходів. До скорої зустрічі в новому сезоні!

Заказать и купить билеты на Mahmut Orhan можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Mahmut Orhan в Киеве состоится 16 сентября 2017 г, 20:00, Freedom / Фридом.

Легендарний концертний зал України запрошує киян та гостей столиці на відкриття нового концертного сезону!

В новому сезоні глядачів чекатимуть ще більше яскравих та незабутніх заходів як від улюблених зірок, так і від нових, що підкорили світову сцену. Буде ще більше сюрпризів, концертів та ексклюзивних шоу у поєднанні з вишуканим авторським меню кухні та бару.

Концерт-хол вирішив яскраво відсвяткувати цю визначну дату, запросивши всесвітньо відомого виконавця Mahmut Orhan.

Mahmut Orhan є популярним молодим виконавцем з Туреччини. У свої 24 роки він завоював визнання меломанів не тільки з рідної країни, але й зі всієї земної кулі. Особливого успіху він зміг досягти завдяки створенню хітової композиції до серіалу «Гра Престолів». Mahmut Orhan спробував себе у багатьох музичних напрямах, проте найбільші досягнення він зробив у жанрах Dance і House. Сьогодні виконавець може похизуватися надзвичайно частими ротаціями на світових радіостанції, першими місцями у найвідоміших хіт-парадах, а також насиченим гастрольним графіком. Одна з його найпопулярніших композицій «Feel» набрала більше 214 мільйонів переглядів на YouTube. Пісня стала загальновизнаним хітом літа 2017 року.

Музикант обіцяє запалити публіку на сцені FREEDOM Event Hall на честь відкриття нового концертного сезону. Mahmut Orhan представить свої найвідоміші треки, а також виконає кілька нових композицій. Наприклад, виконавець представить свої хіти «Vesaire», «Save Me», «Feel», «Age of Emotions», «Herneise» та ін.

FREEDOM Event Hall вже більше 10 років є одним з найбільш респектабельних концертних холів України і займає провідну позицію в розважальному житті столиці. Стіни цього закладу переповнені музикою різних країн і епох: від Ottawan та Boney M до Joss Stone, від Бориса Гребенщикова до Віри Брежнєвої.

Заклад розробив нову концепцію проведення заходів, побудованих на емоціях двох поколінь: "New&Legendary", котрий перетворює подію в яскраве, оригінальне та незабутнє шоу. Тепер це не тільки культове місце, котре до смаку старшій аудиторії, а й модний та ультрасучасний концерт-хол для молодіжної тусовки. Команда Фрідома розробила унікальний формат багатофункціонального простору, створеного для будь-яких подій: концерти, вистави, конкурси краси, конференції, бізнес-тренінги.

FREEDOM Event Hall обіцяє, що новий сезон принесе ще більше цікавих подій у життя киян. Команда закладу планує організувати безліч яскравих музичних, танцювальних, театральних та гумористичних заходів.

До скорої зустрічі в новому сезоні!

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber