X
Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Лісова пісня в Киеве

Лісова пісня

Киев, 10 декабря 2011 г, 19:00
Киівський академічний театр юного глядача Киівський академічний театр юного глядача
вул. Липська, 15/17
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Сценографія - заслужений діяч мистецтв України Михайло Френкель Хореографія - заслужена артистка України Алла Рубіна Художник по костюмах - Костянтин Кравець Музичне оформлення - Володимир Борисов Виставу веде - Оксана Чала На сцені феєричне дійство. Легкі тканини, квіти, дзеркала створюють враження нереальності потойбічного світу Мавки, а Килина і мати Лукаша – втілюють приземленість реального світу. Хто винний в трагедії Мавки і Лукаша? Важко відповісти. Там де панує розум немає місця емоції, а там де основою є емоція - розум зайвий. При з'єднанні Мавки і Лукаша мав би утворитись ідеальний світ, в якому емоція і розум правлять на рівних, але, як відомо, в світі немає нічого ідеального... окрім кохання. Та не знайшовши собі місця на землі воно все одно буде жити в легендах, історіях, п'єсах і на сцені. Тривалість вистави - 2 години 30 хвилинРекомендований вік - з 16 років

Заказать и купить билеты на Лісова пісня можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Лісова пісня в Киеве состоится 10 декабря 2011 г, 19:00, Киівський академічний театр юного глядача.

Сценографія - заслужений діяч мистецтв України Михайло Френкель

Хореографія - заслужена артистка України Алла Рубіна

Художник по костюмах - Костянтин Кравець

Музичне оформлення - Володимир Борисов

Виставу веде - Оксана Чала

На сцені феєричне дійство. Легкі тканини, квіти, дзеркала створюють враження нереальності потойбічного світу Мавки, а Килина і мати Лукаша – втілюють приземленість реального світу. Хто винний в трагедії Мавки і Лукаша? Важко відповісти. Там де панує розум немає місця емоції, а там де основою є емоція - розум зайвий. При з'єднанні Мавки і Лукаша мав би утворитись ідеальний світ, в якому емоція і розум правлять на рівних, але, як відомо, в світі немає нічого ідеального... окрім кохання. Та не знайшовши собі місця на землі воно все одно буде жити в легендах, історіях, п'єсах і на сцені.

Тривалість вистави - 2 години 30 хвилин

Рекомендований вік - з 16 років

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber