Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Легенда про північне сяйво в Киеве

Легенда про північне сяйво

Киев, 25 февраля 2018 г, 13:00
Театр кукол на левом берегу Днепра Театр кукол на левом берегу Днепра
ул. Миропольская, 1
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Легенда про північне сяйвоАвтор: І. Заграєвська, переклад Г. Усача. Жанр - романтична казка за мотивами фольклору північних народів.А чи знаєте ви, як з'явилося північне сяйво?  Якщо вам коли-небудь доведеться побачити поруч Місяць і Сонце ‒ знайте, що десь на Землі сталося диво Великого Кохання.Наша романтична вистава перенесе вас на далеку-далеку Північ, в часи, коли на Землі панували Червоний та Чорний шамани, коли люди поклонялися силам природи. Саме в такі часи на Землі зустрілися прекрасна дівчина Тухкімі, посвячена Місяцю, та відважний юнак Тухкімус, посвячений Сонцю. Випадково перетнувшись на дорозі, вони покохали одне одного та вже не змогли розстатися, тим самим поставивши під загрозу звичайний плин життя людей, адже через них Сонце не змогло змінити Місяць. Дізнавшись про це, шамани були невблаганні та намагалися розлучити закоханих. Однак немає на Землі сили, міцнішої за кохання.Вік: 4 | Мова: українська | Тривалість: 45 хвилинПрем’єра 19.11.2016 рокуПостановник – н. а. України Сергій ЄфремовРежисер – Михайло УрицькийХудожник-постановник – В’ячеслав ПоляковХудожник – Віра Задорожня

Заказать и купить билеты на Легенда про північне сяйво можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Легенда про північне сяйво в Киеве состоится 25 февраля 2018 г, 13:00, Театр кукол на левом берегу Днепра.

Легенда про північне сяйво

Автор: І. Заграєвська, переклад Г. Усача. Жанр - романтична казка за мотивами фольклору північних народів.

А чи знаєте ви, як з'явилося північне сяйво?  Якщо вам коли-небудь доведеться побачити поруч Місяць і Сонце ‒ знайте, що десь на Землі сталося диво Великого Кохання.

Наша романтична вистава перенесе вас на далеку-далеку Північ, в часи, коли на Землі панували Червоний та Чорний шамани, коли люди поклонялися силам природи. Саме в такі часи на Землі зустрілися прекрасна дівчина Тухкімі, посвячена Місяцю, та відважний юнак Тухкімус, посвячений Сонцю. Випадково перетнувшись на дорозі, вони покохали одне одного та вже не змогли розстатися, тим самим поставивши під загрозу звичайний плин життя людей, адже через них Сонце не змогло змінити Місяць. Дізнавшись про це, шамани були невблаганні та намагалися розлучити закоханих. Однак немає на Землі сили, міцнішої за кохання.

Вік: 4 | Мова: українська | Тривалість: 45 хвилин

Прем’єра 19.11.2016 року
Постановник – н. а. України Сергій Єфремов
Режисер – Михайло Урицький
Художник-постановник – В’ячеслав Поляков
Художник – Віра Задорожня

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber