Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Ольга Чубарева в Киеве

Ольга Чубарева, Сольний концерт

Киев, 10 марта 2018 г, 18:00
Кирха Святой Екатерины Кирха Святой Екатерины
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Неперевершений голос Ольги Чубаревої підкорив світові оперні сцени! Вродлива, талановита, сучасна, вона заспіває саме для Вас 10 березня 2018 року! Ольга Чубарева - це не просто народна артистка України, українська співачка, провідна солістка Національної філармонії України, володарка титулів «Чарівний голос України», «Берегиня», «Визнання-2011», а ще і доктор філософії за Болонського системою! Її неймовірний голос звучатиме в стінах величної Кірхи Святої Катерини. Разом ми поринемо у чарівний світ творів Моцарта, Шуберта, Шумана, Штрауса, Гріга, Легара, Гайдна та багато інших відомих композиторів.


Заказать и купить билеты на Ольга Чубарева, Сольний концерт можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Ольга Чубарева в Киеве состоится 10 марта 2018 г, 18:00, Кирха Святой Екатерины.

Неперевершений голос Ольги Чубаревої підкорив світові оперні сцени! Вродлива, талановита, сучасна, вона заспіває саме для Вас 10 березня 2018 року!

Ольга Чубарева - це не просто народна артистка України, українська співачка, провідна солістка Національної філармонії України, володарка титулів «Чарівний голос України», «Берегиня», «Визнання-2011», а ще і доктор філософії за Болонського системою! Її неймовірний голос звучатиме в стінах величної Кірхи Святої Катерини.

Разом ми поринемо у чарівний світ творів Моцарта, Шуберта, Шумана, Штрауса, Гріга, Легара, Гайдна та багато інших відомих композиторів.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber