Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
 Квесторія «Зомбі» в Киеве

Квесторія «Зомбі»

Киев, 05 января 2018 г, 19:30
ВДНГ ВДНГ
пр. Академика Глушкова, 1
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
У цьому місті майже не лишилося живих.А ті деякі, що вижили, поховалися хто куди. Ти – вижив! Тобі пощастило дістатися до будівлі корпорації Virion з його сталевими дверима і вікнами з броньованого скла. Сюди вони не можуть проникнути. Поки що. Вони – це ті, хто бродять по вулицях, тварі у пошуках лише крові і м’яса… Зомбі! Ще пару тижнів тому Редфорд був звичайним містечком, яких сотні в Англії – з вузькими вуличками, затишними кафе і маленькими магазинами. Тепер вулиці порожні і темні. Ні мобільного зв’язку, ні інтернету. Тут не залишилося людей. Тільки вони. Звідки вони взялися? Невідомий вірус! Зомбі можуть заразити їм і ти станеш одним з них, а можуть – зжерти. І ще невідомо, що гірше. Виживуть не всі. Чи зможеш вижити саме ти? Можливо, ні! Панорамний екран довжиною 18 метрів допоможе повністю поринути в атмосферу апокаліптичного містечка Редфорд та зітре відчуття між реальністю і грою.

Заказать и купить билеты на Квесторія «Зомбі» можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Квесторія «Зомбі» в Киеве состоится 05 января 2018 г, 19:30, ВДНГ.

У цьому місті майже не лишилося живих.А ті деякі, що вижили, поховалися хто куди.

Ти – вижив!

Тобі пощастило дістатися до будівлі корпорації Virion з його сталевими дверима і вікнами з броньованого скла. Сюди вони не можуть проникнути.
Поки що.

Вони – це ті, хто бродять по вулицях, тварі у пошуках лише крові і м’яса… Зомбі!

Ще пару тижнів тому Редфорд був звичайним містечком, яких сотні в Англії – з вузькими вуличками, затишними кафе і маленькими магазинами.

Тепер вулиці порожні і темні. Ні мобільного зв’язку, ні інтернету. Тут не залишилося людей. Тільки вони.

Звідки вони взялися?

Невідомий вірус! Зомбі можуть заразити їм і ти станеш одним з них, а можуть – зжерти. І ще невідомо, що гірше.

Виживуть не всі. Чи зможеш вижити саме ти? Можливо, ні!

Панорамний екран довжиною 18 метрів допоможе повністю поринути в атмосферу апокаліптичного містечка Редфорд та зітре відчуття між реальністю
і грою.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber