X
Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
 Квестория «Неизвестная планета» в Киеве

Квестория «Неизвестная планета»

Киев, 17 декабря 2017 г, 19:30
ВДНГ ВДНГ
пр. Академика Глушкова, 1
Киев
+380445905555
295 грн.
До события осталось:
2017
11
17
19
30
  • Минут
  • Часов
  • Дней
Квесторія «Невідома планета» - гра, жанр: фантастика Космічна Ера. Люди вже освоїли безліч планет і активно подорожують по зоряним системам. В одному з таких переходів несподівано потерпів крах і виявляється викинутим на незнайому планету торгово-пасажирський корабель «Гіперіон». Персонажі втрачають пам'ять і на початку історії не знають, хто вони. Їм треба згадати це протягом гри, яка проходить за одним столом і відрізняється дуже непередбачуваними поворотами сюжету. Той, хто здавався невинним, вже через 5 хвилин може виявитися головним підозрюваним. А які таємниці зберігає Невідома Планета ... Панорамний екран довжиною 18 метрів допоможе повністю поринути в атмосферу того часу та зітре відчуття між реальністю і грою.


Заказать и купить билеты на Квестория «Неизвестная планета» можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Квесторія «Невідома планета» в Киеве состоится 17 декабря 2017 г, 19:30, ВДНГ.

Квесторія «Невідома планета» - гра, жанр: фантастика

Космічна Ера. Люди вже освоїли безліч планет і активно подорожують по зоряним системам. В одному з таких переходів несподівано потерпів крах і виявляється викинутим на незнайому планету торгово-пасажирський корабель «Гіперіон».

Персонажі втрачають пам'ять і на початку історії не знають, хто вони. Їм треба згадати це протягом гри, яка проходить за одним столом і відрізняється дуже непередбачуваними поворотами сюжету. Той, хто здавався невинним, вже через 5 хвилин може виявитися головним підозрюваним. А які таємниці зберігає Невідома Планета ...

Панорамний екран довжиною 18 метрів допоможе повністю поринути в атмосферу того часу та зітре відчуття між реальністю і грою.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber
Подарочный сертификат Karabas.com X