Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
 Квестория «Неизвестная планета» в Киеве

Квестория «Неизвестная планета»

Киев, 17 декабря 2017 г, 19:30
ВДНГ ВДНГ
пр. Академика Глушкова, 1
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Космічна Ера. Люди вже освоїли безліч планет і активно подорожують по зоряним системам. В одному з таких переходів несподівано потерпів крах і виявляється викинутим на незнайому планету торгово-пасажирський корабель «Гіперіон». Втрата пам’яті і на початку історії герої не знають, хто вони. Один із них – саме ти! Чи вдасться згадати це протягом гри, яка проходить за одним столом і відрізняється дуже непередбачуваними поворотами сюжету! Той, хто здавався невинним, вже через 5 хвилин може виявитися головним підозрюваним. А які таємниці зберігає Невідома Планета… Панорамний екран довжиною 18 метрів допоможе повністю поринути в атмосферу невідомої планети та зітре відчуття між реальністю і грою.


Заказать и купить билеты на Квестория «Неизвестная планета» можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Квестория «Неизвестная планета» в Киеве состоится 17 декабря 2017 г, 19:30, ВДНГ.

Космічна Ера.

Люди вже освоїли безліч планет і активно подорожують по зоряним системам. В одному з таких переходів несподівано потерпів крах і виявляється викинутим на незнайому планету торгово-пасажирський корабель «Гіперіон».

Втрата пам’яті і на початку історії герої не знають, хто вони. Один із них – саме ти! Чи вдасться згадати це протягом гри, яка проходить за одним столом і відрізняється дуже непередбачуваними поворотами сюжету! Той, хто здавався невинним, вже через 5 хвилин може виявитися головним підозрюваним.

А які таємниці зберігає Невідома Планета…

Панорамний екран довжиною 18 метрів допоможе повністю поринути в атмосферу невідомої планети та зітре відчуття між реальністю і грою.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber