Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Косметика врага в Киеве

Косметика врага

Киев, 11 марта 2018 г, 20:00
Национальная музыкальная академия Украины имени П. И. Чайковского Национальная музыкальная академия Украины имени П. И. Чайковского
ул. Архитектора Городецкого, 1-3/11
Киев
+380445905555
150 - 600 грн.
До события осталось:
2018
2
11
20
00
  • Минут
  • Часов
  • Дней
Косметика ворога За п`єсою Амелі Натомб; Режисер-постановник: Антон Меженін; Художник-постановник: Юрій Єрмоленко; Композитор: Олександр Ходченко; Продюссер: Олег Шпанчук; В ролях: Народний артист України Остап Ступка Дмитро Ступка Він ввічливо піднімає капелюха: «Текстор Тексель, голандець». «Летючий голандець?» - пролітає в Вашій голові недоречний жарт. Цей Тексель вкрай нав`язливий тип – чіпляється до Вас з дурними розповідями, наприклад про те, що в дитинстві він куштував їжу для котів. Для чого Вам це знати? Ваш рейс переносять, невідомо скільки ще чекати літак, Ви дуже нервуєте, Ви дико роздратовані, злість починає переповнювати, та більш за все інше відчуваєте в собі неясну тривогу. Щось не так з цим…як його? «Текстор Тексель», - нагадує співрозмовник. Тут Ви розумієте, що справи кепські, бо вчасно не згадали: мовчання – золото. Тепер Вам нікуди від Текселя не подітися.Чи можна втекти від долі? Чи можна відвернути неминуче? Ми старанно латаємо діри власної душі, намаємось забути про відповідальність за наслідки скоєного, використовуємо косметику всього лишень задля зовнішнього лиску, обманюючи самого себе впусту. «Пекло – це інші», - стверджував в одноіменній п`єсі класик екзестенціалізму Жан-Поль Сартр. «Пекло – це ти сам», - доводить «Косметикою ворога» бельгійська письменниця Амелі Натомб.


Косметика врага в других городах:

20вт марта, 2018

Днепр (Днепропетровск)Театр им. М. Гор...

19:00 150 - 450 50+ шт. купить

Заказать и купить билеты на Косметика врага можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Косметика врага в Киеве состоится 11 марта 2018 г, 20:00, Национальная музыкальная академия Украины имени П. И. Чайковского.

Косметика ворога

За п`єсою Амелі Натомб;

Режисер-постановник: Антон Меженін;

Художник-постановник: Юрій Єрмоленко;

Композитор: Олександр Ходченко;

Продюссер: Олег Шпанчук;

В ролях:

Народний артист України Остап Ступка

Дмитро Ступка

Він ввічливо піднімає капелюха: «Текстор Тексель, голандець». «Летючий голандець?» - пролітає в Вашій голові недоречний жарт. Цей Тексель вкрай нав`язливий тип – чіпляється до Вас з дурними розповідями, наприклад про те, що в дитинстві він куштував їжу для котів. Для чого Вам це знати?

Ваш рейс переносять, невідомо скільки ще чекати літак, Ви дуже нервуєте, Ви дико роздратовані, злість починає переповнювати, та більш за все інше відчуваєте в собі неясну тривогу. Щось не так з цим…як його? «Текстор Тексель», - нагадує співрозмовник. Тут Ви розумієте, що справи кепські, бо вчасно не згадали: мовчання – золото. Тепер Вам нікуди від Текселя не подітися.
Чи можна втекти від долі? Чи можна відвернути неминуче?

Ми старанно латаємо діри власної душі, намаємось забути про відповідальність за наслідки скоєного, використовуємо косметику всього лишень задля зовнішнього лиску, обманюючи самого себе впусту.

«Пекло – це інші», - стверджував в одноіменній п`єсі класик екзестенціалізму Жан-Поль Сартр.

«Пекло – це ти сам», - доводить «Косметикою ворога» бельгійська письменниця Амелі Натомб.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber