Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Королева красоты в Киеве

Королева красоты

Киев, 18 декабря 2017 г, 19:00
Дом Архитектора Дом Архитектора
ул. Бориса Гринченко, 7
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
18 грудня запрошуємо вас відвідати спектакль «Королева краси» — чорну комедію ірландського драматурга Мартіна Макдонаха про двобій матері й доньки. «Я хочу писати п’єси, які б трохи розворушили людей», каже ірландський драматург Мартін Макдонах, автор чорної комедії «Королева краси». Саме такою вона власне і стала – зухвалою, страхітливою, іронічною, а головне – життєвою. П’єса входить до названої критиками «Ліннейнської трилогії» автора, а преса Великобританії сміливо охрестила її «дивом сучасного театру». Автор українського перекладу – Олекса Негребецький. Широкому загалу Макдонах відомий передусім номінованою за кращий оригінальний сценарій на «Оскар» чорною комедією «Залягти на дно в Брюгге» з Коліном Фарелом, Бренданом Глісоном і Рейфом Файнсом у головних ролях. Останнім часом його драматичні твори також набули популярності і серед українських театрів та глядачів. «Королева краси» – це історія пекла, домашньої війни, яку власноруч розпалили 70-річна Меґ Фолан та її самотня 40-річна донька. Меґ – хвора й вередлива жінка, втім, має достатньо сил докучати доньці. Донька Морін, у минулому – переможниця конкурсу краси – стала материною заручницею, матір доводить її до нервових зривів. Десь поміж окремими битвами просочується тоненька сюжетна лінія історії кохання – до Морін навідується її колишній коханий. Однак «любляча матір» і його відлякує. Герої Макдонаха переповнені життєвими силами і пристрастями, і в цій виставі є все: кохання, зрада, підступність, гострий гумор. Водночас, гротескність та сентиментальність у поєднанні з філософічністю прикриваються побутовим реалізмом модернової драматургії. Критики, до речі, неодноразово підкреслюють необхідність театру, що відображає справжнє сьогодення, з його лайкою, жорстокістю і неоднозначністю. У постановці режисера Максима Голенка ролі виконують Катерина Вишнева, Владислав Писаренко, Георгій Поволоцький, Андрій Поліщук, Олександр Ярема (актор Київського академічного театру юного глядача). Вистава відбудеться за підтримки Британської Ради в Україні. До зустрічі 18 грудня у Будинку Архітектора (вул. Бориса Грінченка, 7). Початок вистави о 19:00. Тривалість: 120 хв. (з антрактом) Вікове обмеження: 18 Увага, у виставі використовується ненормативна лексика.

Заказать и купить билеты на Королева красоты можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Королева красоты в Киеве состоится 18 декабря 2017 г, 19:00, Дом Архитектора.

18 грудня запрошуємо вас відвідати спектакль «Королева краси» — чорну комедію ірландського драматурга Мартіна Макдонаха про двобій матері й доньки.

«Я хочу писати п’єси, які б трохи розворушили людей», каже ірландський драматург Мартін Макдонах, автор чорної комедії «Королева краси». Саме такою вона власне і стала – зухвалою, страхітливою, іронічною, а головне – життєвою. П’єса входить до названої критиками «Ліннейнської трилогії» автора, а преса Великобританії сміливо охрестила її «дивом сучасного театру». Автор українського перекладу – Олекса Негребецький.

Широкому загалу Макдонах відомий передусім номінованою за кращий оригінальний сценарій на «Оскар» чорною комедією «Залягти на дно в Брюгге» з Коліном Фарелом, Бренданом Глісоном і Рейфом Файнсом у головних ролях. Останнім часом його драматичні твори також набули популярності і серед українських театрів та глядачів.

«Королева краси» – це історія пекла, домашньої війни, яку власноруч розпалили 70-річна Меґ Фолан та її самотня 40-річна донька. Меґ – хвора й вередлива жінка, втім, має достатньо сил докучати доньці. Донька Морін, у минулому – переможниця конкурсу краси – стала материною заручницею, матір доводить її до нервових зривів.

Десь поміж окремими битвами просочується тоненька сюжетна лінія історії кохання – до Морін навідується її колишній коханий. Однак «любляча матір» і його відлякує.

Герої Макдонаха переповнені життєвими силами і пристрастями, і в цій виставі є все: кохання, зрада, підступність, гострий гумор. Водночас, гротескність та сентиментальність у поєднанні з філософічністю прикриваються побутовим реалізмом модернової драматургії. Критики, до речі, неодноразово підкреслюють необхідність театру, що відображає справжнє сьогодення, з його лайкою, жорстокістю і неоднозначністю.

У постановці режисера Максима Голенка ролі виконують Катерина Вишнева, Владислав Писаренко, Георгій Поволоцький, Андрій Поліщук, Олександр Ярема (актор Київського академічного театру юного глядача). Вистава відбудеться за підтримки Британської Ради в Україні.

До зустрічі 18 грудня у Будинку Архітектора (вул. Бориса Грінченка, 7). Початок вистави о 19:00.

Тривалість: 120 хв. (з антрактом)

Вікове обмеження: 18

Увага, у виставі використовується ненормативна лексика.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber