Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
клубы Stebelska and Barvy Project band в Киеве - 1

Stebelska and Barvy Project band

Киев, 13 января 2018 г, 19:00
Caribbean Club / Карибиан Клаб Caribbean Club / Карибиан Клаб
ул. С. Петлюры, 4
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
STEBELSKA  Оксана Стебельська та музичний проект "Українські Барви" запрошують поринути у магічний світ музики та українських традицій!"В ніч на Купала" - це концертно-розважальна програма, в якій учасниками стануть усі гості свята і творитимуть атмосферу давнього традиційного українського дійства, що зветься "Івана Купала".В програмі вечора:- концерт-інтерактивна програма-танцювальні майстер-класи-колективні співи-обряди-конкурси-вінкоплетини-конкурс вишиванок-модний показ дизайнерських віночків та колекції етнічного одягу.А також живий звук, дружня атмосфера, чудовий настрій, смачна кухня , частування, розваги, різноманітні активності та імпровізації!В день іменин, гостей на ім'я Іван, Іванна, Ян, Яна чекають приємні сюрпризи!Дрес-код: вишиванка

Заказать и купить билеты на Stebelska and Barvy Project band можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Клубы Stebelska and Barvy Project band в Киеве состоится 13 января 2018 г, 19:00, Caribbean Club / Карибиан Клаб.

STEBELSKA  Оксана Стебельська та музичний проект "Українські Барви" запрошують поринути у магічний світ музики та українських традицій!

"В ніч на Купала" - це концертно-розважальна програма, в якій учасниками стануть усі гості свята і творитимуть атмосферу давнього традиційного українського дійства, що зветься "Івана Купала".

В програмі вечора:
- концерт
-інтерактивна програма
-танцювальні майстер-класи
-колективні співи
-обряди
-конкурси
-вінкоплетини
-конкурс вишиванок
-модний показ дизайнерських віночків та колекції етнічного одягу.

А також живий звук, дружня атмосфера, чудовий настрій, смачна кухня , частування, розваги, різноманітні активності та імпровізації!

В день іменин, гостей на ім'я Іван, Іванна, Ян, Яна чекають приємні сюрпризи!

Дрес-код: вишиванка

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber