Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Комедия «Не беспокоить!» (Театр Образ) в Киеве - 1

Комедия «Не беспокоить!» (Театр Образ)

Киев, 08 декабря 2017 г, 19:00
Киевский драматический театр Браво Киевский драматический театр Браво
ул. Олеся Гончара, 79
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Театр «Образ» Англійська комедія «Не турбувати!» П’ятизірковий готель. Одружений депутат, молода коханка і… стук у двері. Уявили собі? Досить буденно. А якщо так: депутат, коханка і… труп! І тепер вже – вимогливий стукіт у двері! А потім ще, ще і ще! Володар премії Лоуренса Олів'є «Комедія року» п’єса «Не турбувати!» (англ. Out of Order) – це справжній хіт від іскрометного англійського майстра фарсу Рея Куні, який вже 25 років поспіль не сходить з театральних підмостків по всьому світу! На півтори години ви в прямому сенсі застрягнете у номері шикарного готелю «Вестмінстер» разом із найвинахідливішим депутатом Англії. Що там буде! Застали разом із напіводягненою секретаркою на дивані і трупом журналістки у вікні? Припустимо, це неприємно ... А якщо її ненормальний чоловік-рокер починає вибивати двері? Ось це вже сумно! Ну, а якщо на фоні всього цього з сюрпризом нагряне ваша ревнива дружина? Все, стрибаємо з Біг Бена? Але ж ні! Містер Річард Віллі знайде виправдання всім людям, подіям і предметам, які настільки невчасно опинилися в його номері (коли він сам, взагалі-то, повинен бути у парламенті). Недарма ж він - помічник самого Прем'єр-міністра! Правда, ми не гарантуємо, що в його брехні не заплутаються не лише він сам, його бідолаха-секретар, увесь персонал готелю і кохана дружина, але в першу чергу, Ви, любий глядачу! Бо події розвиватимуться дуже швидко, а регіт сусіда зліва і сльози від сміху можуть дещо заважати детально сприймати цей вселенський фарс у масштабах одного готельного номеру. Тому рекомендуємо сходити двічі. А загалом, не забудьте зареєструватися у номері 34 готелю «Вестмінстер», замовити шампанське й устриці та обов’язково повісити на двері табличку «НЕ ТУРБУВАТИ»! Тривалість вистави – 2 години з антрактом Режисер-постановник: О.Власенко, О. Міхневич Режисер і художній керівник: О.Міхневич


Заказать и купить билеты на Комедия «Не беспокоить!» (Театр Образ) можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Комедия «Не беспокоить!» (Театр Образ) в Киеве состоится 08 декабря 2017 г, 19:00, Киевский драматический театр Браво.

Театр «Образ»

Англійська комедія «Не турбувати!»

П’ятизірковий готель. Одружений депутат, молода коханка і… стук у двері. Уявили собі? Досить буденно. А якщо так: депутат, коханка і… труп! І тепер вже – вимогливий стукіт у двері! А потім ще, ще і ще!

Володар премії Лоуренса Олів'є «Комедія року» п’єса «Не турбувати!» (англ. Out of Order) – це справжній хіт від іскрометного англійського майстра фарсу Рея Куні, який вже 25 років поспіль не сходить з театральних підмостків по всьому світу!

На півтори години ви в прямому сенсі застрягнете у номері шикарного готелю «Вестмінстер» разом із найвинахідливішим депутатом Англії. Що там буде! Застали разом із напіводягненою секретаркою на дивані і трупом журналістки у вікні? Припустимо, це неприємно ... А якщо її ненормальний чоловік-рокер починає вибивати двері? Ось це вже сумно! Ну, а якщо на фоні всього цього з сюрпризом нагряне ваша ревнива дружина? Все, стрибаємо з Біг Бена? Але ж ні! Містер Річард Віллі знайде виправдання всім людям, подіям і предметам, які настільки невчасно опинилися в його номері (коли він сам, взагалі-то, повинен бути у парламенті). Недарма ж він - помічник самого Прем'єр-міністра! Правда, ми не гарантуємо, що в його брехні не заплутаються не лише він сам, його бідолаха-секретар, увесь персонал готелю і кохана дружина, але в першу чергу, Ви, любий глядачу! Бо події розвиватимуться дуже швидко, а регіт сусіда зліва і сльози від сміху можуть дещо заважати детально сприймати цей вселенський фарс у масштабах одного готельного номеру. Тому рекомендуємо сходити двічі.

А загалом, не забудьте зареєструватися у номері 34 готелю «Вестмінстер», замовити шампанське й устриці та обов’язково повісити на двері табличку «НЕ ТУРБУВАТИ»!

Тривалість вистави – 2 години з антрактом

Режисер-постановник: О.Власенко, О. Міхневич

Режисер і художній керівник: О.Міхневич

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber