Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Классика любви в Киеве

Классика любви

Киев, 14 февраля 2018 г, 19:00
Дом художника Дом художника
вул. Артема, 1/5
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Класика кохання Національний президентський оркестр День Всіх Закоханих по-віденськи Цього року у вас є нагода відчути себе у австрійській столиці на Музікферайн по-українськи! У День Святого Валентина на сцені святкової зали Будинку Художника вас зустрічатимуть 40 музикантів духового Президентського Оркестру України. Зустрічайте Свято Кохання під мелодійні звуки вальсів та святкової популярної класики відомих композиторів світового рівня! Святкові концерти Віденського філармонічного оркестру у Музікферайн – традиція, що нараховує майже 80 років. До програми найвідомішого оркестру Європи входять твори видатних композиторів. Тож, ми підготували для вас унікальну програму! Святкові настрій та атмосфера кохання гарантовані!


Заказать и купить билеты на Классика любви можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Классика любви в Киеве состоится 14 февраля 2018 г, 19:00, Дом художника.

Класика кохання

Національний президентський оркестр

День Всіх Закоханих по-віденськи

Цього року у вас є нагода відчути себе у австрійській столиці на Музікферайн по-українськи! У День Святого Валентина на сцені святкової зали Будинку Художника вас зустрічатимуть 40 музикантів духового Президентського Оркестру України. Зустрічайте Свято Кохання під мелодійні звуки вальсів та святкової популярної класики відомих композиторів світового рівня!

Святкові концерти Віденського філармонічного оркестру у Музікферайн – традиція, що нараховує майже 80 років. До програми найвідомішого оркестру Європи входять твори видатних композиторів. Тож, ми підготували для вас унікальну програму!

Святкові настрій та атмосфера кохання гарантовані!

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber