Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
кино Кіноконцерт «Різношерсті песики» в Киеве

Кіноконцерт «Різношерсті песики»

Киев, 02 апреля 2018 г, 19:30
Сцена 6 Сцена 6
ул. Васильковская, 1
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Любите мультики? Любите музику? Любите проводити час із дітьми? Ностальгуєте за власним дитинством? Любите поп-рок? Цікавитеся французькою культурою? Щось одне або все разом?.. Тоді вам до нас! Сцена 6 запрошує на сімейну прогулянку у французькими мульфільмами у супроводі поп-року. Для дітей - перевірені часом і улюблені кількома поколіннями анімаційні герої, для дорослих - витончений перформанс французького композитора і ціла поп-рок вечірка. Жозеф д’Анвер забарвлює своїм елегантним поп-роком фільми, зняті у 70-і роки британськими, польськими і радянськими анімаційними режисерами. Песик у рудих плямах, який грається з сонячними зайчиками, рукавичка, що перетворюється на домашнє цуценя, два голомозих песика-братика, котрі беруть участь у конкурсі краси та Рексіо, собака, який всиновлює дитинча лева - після цього вечора стануть найкращими друзями для вашої малечі. Використовуються анімаційні фільми режисерів: Зденека Міллера, Р. Качанова, Джона Халаса, Тока та Лехослава Маршалека. Кіноконцерт «Різношерсті Песики» пройде на Сцені 6 в рамках фестивалю «Французька весна». Від 2-років Тривалість: 40 хв.

Заказать и купить билеты на Кіноконцерт «Різношерсті песики» можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Кино Кіноконцерт «Різношерсті песики» в Киеве состоится 02 апреля 2018 г, 19:30, Сцена 6.

Любите мультики?
Любите музику?
Любите проводити час із дітьми?
Ностальгуєте за власним дитинством?
Любите поп-рок?
Цікавитеся французькою культурою?
Щось одне або все разом?..
Тоді вам до нас!

Сцена 6 запрошує на сімейну прогулянку у французькими мульфільмами у супроводі поп-року.
Для дітей - перевірені часом і улюблені кількома поколіннями анімаційні герої, для дорослих - витончений перформанс французького композитора і ціла поп-рок вечірка.

Жозеф д’Анвер забарвлює своїм елегантним поп-роком фільми, зняті у 70-і роки британськими, польськими і радянськими анімаційними режисерами. Песик у рудих плямах, який грається з сонячними зайчиками, рукавичка, що перетворюється на домашнє цуценя, два голомозих песика-братика, котрі беруть участь у конкурсі краси та Рексіо, собака, який всиновлює дитинча лева - після цього вечора стануть найкращими друзями для вашої малечі.

Використовуються анімаційні фільми режисерів: Зденека Міллера, Р. Качанова, Джона Халаса, Тока та Лехослава Маршалека.

Кіноконцерт «Різношерсті Песики» пройде на Сцені 6 в рамках фестивалю «Французька весна».

Від 2-років
Тривалість: 40 хв.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber