Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Кицюня (Дикий театр) в Киеве - 1

Кицюня (Дикий театр)

Киев, 06 марта 2018 г, 20:00
Сцена 6 Сцена 6
ул. Васильковская, 1
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Кицюня (Дикий театр)Дуже чорна комедія Патрик - жорстокий і безжалісний вбивця, що тримає у страху всю Ірландію. Він не знає ні пощади, ні сентиментів. Як ураган він мчиться по країні, змітаючи все і всіх на своєму шляху. І є лише одна істота у цілому світі до якої Патрик має справжні почуття. Але з нею стається біда, і під приціл месника-м’ясника потрапляє цілий острів. Від режисера «Афродизіаку», «Вій 2.0.» і «Віталіка» - Максима ГоленкаВід автора «Залягти на дно в Брюзі», «Сім психопатів» і «Три білборда на межі Еббінга, Міссурі» - Мартіна МакдонахаВід 15 найсміливіших акторів з 10 театрів КиєваФіналіст театрального конкурсу Taking the Stage 2017 Дикий театр і British Council Ukraine представляють: дуже радикальна чорна комедія «Кицюня» за п’єсою Мартіна Макдонаха «Лейтенант з острова Інішмор» 21 , не рекомендована до перегляду людям з хиткою психікою, глибоко вагітним жінкам і любителям котиків Автор - Мартін МакдонахПереклад - Ілля ПелюкРежисер - Максим ГоленкоХудожник - Марія Хом’яковаКомпозитор - Дмитро ДановАсистент режисера – Любов СкіркоПродюсер – Ярослава КравченкоВиходить за підтримки Британської Ради в Україні У ролях :ПатрикЗаєць Володимир (Театр на Печерську)Авдєєнко Євген (Театр ім.Лесі Українки) МейрідЦвелікова Лілія (Театр "Золоті Ворота")Кузіна Ганна (актриса театру і кіно) ДонніЯрема Олександр (Театр Юного Глядачя / Театр "Золоті Ворота") ДейвіХалаімов Роман (Театр на Подолі)Вівчарюк Дмитро (Театр Оперетти) ДжеймсШацький Денис (актор театру і кіно)Доричевський Олексій ("Дикий Театр") КрістіКукуюк Михайло (Театр на лівому березі Дніпра)Кравчук Володимир ("Дикий Театр") БренданКронглевський Андрій ("Дикий Театр")Соловйов Дмитро (Театр "Колесо") ДжоуіГладкий Володимир (актор театру і кіно)Соколов Олександр ("Малий Театр") Інформація:Максим Голенко – український театральний режисер, народився у Миколаєві, головний режисер незалежного “Дикого театру”.З 2006 по 2017 рік створив 30 вистав у професійних державних та недержавних театрах в різних містах України: Миколаїв, Рівне, Коломия, Івано-Франківськ, Луганськ, Київ. В 2016 поставив «Вій» за п’єсою Наталії Ворожбит у Theater Magdeburg (Німеччина).У 2017 році увійшов в топ-10 кращих режисерів країни за версією театральних критиків. Дикий театр – незалежний театр, заснований 10 лютого 2016 року. Вважається одним з найпопулярніших незалежних театрів країни. Має репутацію театру-провокатора та ньюзмейкера. Ламає стереотипи: тут немає бабусь-білетерів, дзвінків, а в залу можна заходити з кавою, коньяком і навіть голим. Співпрацює з наймоднішими режисерами і акторами країни, ставить сучасних авторів, створює гостросоціальні проекти спрямовані на провокацію глядачів і висвітлення важливих питань.

Заказать и купить билеты на Кицюня (Дикий театр) можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Кицюня (Дикий театр) в Киеве состоится 06 марта 2018 г, 20:00, Сцена 6.

Кицюня (Дикий театр)
Дуже чорна комедія

Патрик - жорстокий і безжалісний вбивця, що тримає у страху всю Ірландію. Він не знає ні пощади, ні сентиментів. Як ураган він мчиться по країні, змітаючи все і всіх на своєму шляху. І є лише одна істота у цілому світі до якої Патрик має справжні почуття. Але з нею стається біда, і під приціл месника-м’ясника потрапляє цілий острів.


Від режисера «Афродизіаку», «Вій 2.0.» і «Віталіка» - Максима Голенка
Від автора «Залягти на дно в Брюзі», «Сім психопатів» і «Три білборда на межі Еббінга, Міссурі» - Мартіна Макдонаха
Від 15 найсміливіших акторів з 10 театрів Києва
Фіналіст театрального конкурсу Taking the Stage 2017

Дикий театр і British Council Ukraine представляють:
дуже радикальна чорна комедія «Кицюня» за п’єсою Мартіна Макдонаха «Лейтенант з острова Інішмор»

21 , не рекомендована до перегляду людям з хиткою психікою, глибоко вагітним жінкам і любителям котиків

Автор - Мартін Макдонах
Переклад - Ілля Пелюк
Режисер - Максим Голенко
Художник - Марія Хом’якова
Композитор - Дмитро Данов
Асистент режисера – Любов Скірко
Продюсер – Ярослава Кравченко
Виходить за підтримки Британської Ради в Україні

У ролях :
Патрик
Заєць Володимир (Театр на Печерську)
Авдєєнко Євген (Театр ім.Лесі Українки)

Мейрід
Цвелікова Лілія (Театр "Золоті Ворота")
Кузіна Ганна (актриса театру і кіно)

Донні
Ярема Олександр (Театр Юного Глядачя / Театр "Золоті Ворота")

Дейві
Халаімов Роман (Театр на Подолі)
Вівчарюк Дмитро (Театр Оперетти)

Джеймс
Шацький Денис (актор театру і кіно)
Доричевський Олексій ("Дикий Театр")

Крісті
Кукуюк Михайло (Театр на лівому березі Дніпра)
Кравчук Володимир ("Дикий Театр")

Брендан
Кронглевський Андрій ("Дикий Театр")
Соловйов Дмитро (Театр "Колесо")

Джоуі
Гладкий Володимир (актор театру і кіно)
Соколов Олександр ("Малий Театр")

Інформація:
Максим Голенко – український театральний режисер, народився у Миколаєві, головний режисер незалежного “Дикого театру”.
З 2006 по 2017 рік створив 30 вистав у професійних державних та недержавних театрах в різних містах України: Миколаїв, Рівне, Коломия, Івано-Франківськ, Луганськ, Київ. В 2016 поставив «Вій» за п’єсою Наталії Ворожбит у Theater Magdeburg (Німеччина).
У 2017 році увійшов в топ-10 кращих режисерів країни за версією театральних критиків.

Дикий театр – незалежний театр, заснований 10 лютого 2016 року. Вважається одним з найпопулярніших незалежних театрів країни. Має репутацію театру-провокатора та ньюзмейкера.
Ламає стереотипи: тут немає бабусь-білетерів, дзвінків, а в залу можна заходити з кавою, коньяком і навіть голим. Співпрацює з наймоднішими режисерами і акторами країни, ставить сучасних авторів, створює гостросоціальні проекти спрямовані на провокацію глядачів і висвітлення важливих питань.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber