Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Кошкин дом в Киеве

Кошкин дом

Киев, 10 марта 2018 г, 13:00
Театр кукол на левом берегу Днепра Театр кукол на левом берегу Днепра
ул. Миропольская, 1
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Другие даты 14.04, 14.04, 14.04
КИЦИН ДІМ Автор – Самуїл Маршак. Жанр – музична казка Яскраві ляльки та весела музика у поєднанні з акторською грою подарують малятам годину свята. Це історія про заможну Кішку, яка не пустила на поріг маленьких кошенят-племінників, коли ті були у скруті і просили про допомогу. Проте Кішку саму спіткала біда – згорів її розкішний будинок. І тільки кошенята не вагаючись прихистили її. Вистава змушує замислитись над важливими питаннями: як не переплутати вдаваних друзів зі справжніми, як навчитися пробачати, як бути великодушним до того, хто поставився до тебе несправедливо. Режисер – народний артист України Сергій ЄфремовСценограф – Василь ВиходцевськийКомпозитор – Анатолій Шух Вік: 3 | Мова: російська | Тривалість: 50 хвилин


Заказать и купить билеты на Кошкин дом можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Кошкин дом в Киеве состоится 10 марта 2018 г, 13:00, Театр кукол на левом берегу Днепра.

КИЦИН ДІМ

Автор – Самуїл Маршак. Жанр – музична казка

Яскраві ляльки та весела музика у поєднанні з акторською грою подарують малятам годину свята. Це історія про заможну Кішку, яка не пустила на поріг маленьких кошенят-племінників, коли ті були у скруті і просили про допомогу. Проте Кішку саму спіткала біда – згорів її розкішний будинок. І тільки кошенята не вагаючись прихистили її. Вистава змушує замислитись над важливими питаннями: як не переплутати вдаваних друзів зі справжніми, як навчитися пробачати, як бути великодушним до того, хто поставився до тебе несправедливо.

Режисер – народний артист України Сергій Єфремов
Сценограф – Василь Виходцевський
Композитор – Анатолій Шух

Вік: 3 | Мова: російська | Тривалість: 50 хвилин

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber