Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Химера в Киеве

Химера

Киев, 23 октября 2011 г, 19:00
Киівський академічний театр юного глядача Киівський академічний театр юного глядача
вул. Липська, 15/17
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Музичне оформлення - Заслужений діяч мистецтв РФ Костянтин Дубінін Сценографія та костюми - Катерина Корнійчук Пластика - Олег Роєнко Виставу веде - Олена Задорович Кохання і влада…Кожен з героїв вистави бачить своє щастя у різному. Комусь потрібна безмежна влада, комусь потрібне справжнє кохання. В цій історії два почуття тісно переплітаються, і, як з’ясувалося, не можуть існувати поруч. Героям потрібно буде зробити складний вибір. Красива і стильна вистава занурює глядача в атмосферу античного Риму, але говорить про сучасні проблеми нашого реального світу. Тривалість вистави - 3 години Рекомендований вік - з 14 років

Заказать и купить билеты на Химера можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Химера в Киеве состоится 23 октября 2011 г, 19:00, Киівський академічний театр юного глядача.

Музичне оформлення - Заслужений діяч мистецтв РФ Костянтин Дубінін

Сценографія та костюми - Катерина Корнійчук

Пластика - Олег Роєнко

Виставу веде - Олена Задорович

Кохання і влада…Кожен з героїв вистави бачить своє щастя у різному. Комусь потрібна безмежна влада, комусь потрібне справжнє кохання. В цій історії два почуття тісно переплітаються, і, як з’ясувалося, не можуть існувати поруч. Героям потрібно буде зробити складний вибір. Красива і стильна вистава занурює глядача в атмосферу античного Риму, але говорить про сучасні проблеми нашого реального світу.

Тривалість вистави - 3 години 
Рекомендований вік - з 14 років

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber