Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Картинки з виставки з Мирославою Которович «Танго сюїта» в Киеве

Картинки з виставки з Мирославою Которович «Танго сюїта»

Киев, 25 февраля 2018 г, 17:00
Fantastic home Fantastic home
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Ми даруємо щастя, бо самі щасливі грати таку красу..." М. Которович Ця сюїта - продовження Танго Історії, програми яку Мирослава Которович разом з Ігорем Саєнком та камерним ансамблем АРТЕХАТТА презентували ще 3 роки тому. У ТАНГО СЮЇТІ музиканти говорять, дихають, мріють у ритмах танго, що має безліч окрас і настроїв. Ласкаво запрошуємо у неділю, 25 лютого о 17-00 годині до FANTASTIC HOME! Адреса: Киев, ВДНГ, пр. Глушкова, 1, павільйон №6. Вартість квитків 80-150 грн Завжди гостинні, Мирослава Которович&Ігор Саєнко, Fantastic Chamber Orchestra.

Заказать и купить билеты на Картинки з виставки з Мирославою Которович «Танго сюїта» можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Картинки з виставки з Мирославою Которович «Танго сюїта» в Киеве состоится 25 февраля 2018 г, 17:00, Fantastic home.

Ми даруємо щастя, бо самі щасливі грати таку красу..." М. Которович Ця сюїта - продовження Танго Історії, програми яку Мирослава Которович разом з Ігорем Саєнком та камерним ансамблем АРТЕХАТТА презентували ще 3 роки тому.

У ТАНГО СЮЇТІ музиканти говорять, дихають, мріють у ритмах танго, що має безліч окрас і настроїв.

Ласкаво запрошуємо у неділю, 25 лютого о 17-00 годині до FANTASTIC HOME!

Адреса: Киев, ВДНГ, пр. Глушкова, 1, павільйон №6.

Вартість квитків 80-150 грн

Завжди гостинні, Мирослава Которович&Ігор Саєнко, Fantastic Chamber Orchestra.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber