Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Калеки в Киеве

Калеки

Киев, 16 февраля 2018 г, 19:00
Театр Золотые Ворота Театр Золотые Ворота
ул. Шелковичная, 7-а
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Другие даты 01.03, 30.03
КАЛІКИ автор: Серґій Ґьоснер режисер: Стас Жирков тривалість: 80 хв. жанр: комедія про двох хлопців, які розмовляють про дівчат обмеження за віком: 14 актори: Богдан Буйлук, Владислав Оніщенко Сезон #безвіз у театрі «Золоті ворота» триває! Розпочинаємо рік із актуальної п’єси німецького драматурга Серґія Ґьоснера «Каліки», яка буквально за кілька років здобула популярність у Європі. Художній керівник театру Стас Жирков запропонує свою версію цього тексту. Історія про двох хлопців, які заприятелювали у реабілітаційній клініці. Обоє вони за нашими сумнівними стандартами «каліки». Налаштувалися на сумні історії? Запаслися хустинками, аби витирати сльози? Даремно! Це історія передусім про підлітків, а не про їхні хвороби. А про що ще можуть розмовляти двоє хлопців, як не про дівчат та про майбутнє, у якому не буде клініки… А навіть якщо залишиться клініка, так що тепер не жити? Не закохуватися? Не мріяти? Кажуть, що завжди треба пам’ятати про тих, кому зараз гірше, ніж вам. Але не тільки. Насправді, завжди варто пам’ятати: життя не варто марнувати, намагаючись змінити те, що не в змозі. Краще витратити ці зусилля, аби зробити когось щасливим. Дуже скоро двоє героїв Ікар та його друг Френсіс це усвідомлять. Залишилося дочекатися прем’єри!


Заказать и купить билеты на Калеки можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Калеки в Киеве состоится 16 февраля 2018 г, 19:00, Театр Золотые Ворота.

КАЛІКИ

автор: Серґій Ґьоснер

режисер: Стас Жирков

тривалість: 80 хв.

жанр: комедія про двох хлопців, які розмовляють про дівчат

обмеження за віком: 14

актори: Богдан Буйлук, Владислав Оніщенко

Сезон #безвіз у театрі «Золоті ворота» триває!

Розпочинаємо рік із актуальної п’єси німецького драматурга Серґія Ґьоснера «Каліки», яка буквально за кілька років здобула популярність у Європі.

Художній керівник театру Стас Жирков запропонує свою версію цього тексту.

Історія про двох хлопців, які заприятелювали у реабілітаційній клініці. Обоє вони за нашими сумнівними стандартами «каліки».

Налаштувалися на сумні історії?

Запаслися хустинками, аби витирати сльози?

Даремно!

Це історія передусім про підлітків, а не про їхні хвороби. А про що ще можуть розмовляти двоє хлопців, як не про дівчат та про майбутнє, у якому не буде клініки… А навіть якщо залишиться клініка, так що тепер не жити? Не закохуватися? Не мріяти?

Кажуть, що завжди треба пам’ятати про тих, кому зараз гірше, ніж вам. Але не тільки.

Насправді, завжди варто пам’ятати: життя не варто марнувати, намагаючись змінити те, що не в змозі. Краще витратити ці зусилля, аби зробити когось щасливим. Дуже скоро двоє героїв Ікар та його друг Френсіс це усвідомлять. Залишилося дочекатися прем’єри!

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber