Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Кайдашева семья (народное шоу от театра Саксаганского) в Киеве

Кайдашева семья (народное шоу от театра Саксаганского)

Киев, 25 апреля 2018 г, 19:00
Центральный Дом офицеров Вооружённых Сил Украины Центральный Дом офицеров Вооружённых Сил Украины
ул. Грушевского, 30/1
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Кайдашева сім’я І. Нечуй-Левицький Народне шоу на 2 дії Класика завжди залишається цікавою для глядача, адже піднімає питання, актуальні у всі часи. Вистава «Кайдашева сім’я» за повістю І.Нечуя-Левицького у постановці В.Стасенка поєднала в собі неповторний колорит відомого твору і новаторський підхід до створення сценічного дійства. Глибина проблематики – бездуховність, неповага людей один до одного, гріховність суспільства – розкривається легко і невимушено, в гумористичній формі, на фоні яскравих декорацій в оригінальному стилі та в супроводі живої музики у виконанні оркестру театру. Все це – неординарне авторське бачення, яскраві декорації і костюми, музичний супровід, талановита гра акторів – створюють феєричне народне шоу, яке не залишає глядачів байдужими і викликає цілий вир емоцій. Режисер-постановник - В’ячеслав СтасенкоХудожник-постановник - Станіслав ЗайцевПомічник режисера – Лідія ПрядкоХормейстер - Олена ПахолюкДиригент - Володимир ЧемодановБалетмейстер – заслужений діяч мистецтв України Світлана Дядюн Дійові особи і виконавці: Омелько Кайдаш – засл. артист України Іван Калініченко, засл. артист України Віктор Надем’яновМаруся Кайдашиха – нар. артистка України Лідія ДяченкоКарпо – Сергій Скляренко, Артем БочекЛаврін – Микита КондратюкМотря – Олена ТетерукМелашка – Наталія ТроїцькаДовбишиха – засл. артистка України Людмила МерваДовбиш – Олександр ШевчукХерсонський чумак – Євген Карнаух, Сергій ЛитвиненкоДуховний провідник – Роман ВдовикаБаба Параска – засл. артистка України Надія Моцна, Олена КралеваБаба Палажка – засл. артистка України Світлана Лановенко, Ніна Кравчук


Заказать и купить билеты на Кайдашева семья (народное шоу от театра Саксаганского) можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Кайдашева семья (народное шоу от театра Саксаганского) в Киеве состоится 25 апреля 2018 г, 19:00, Центральный Дом офицеров Вооружённых Сил Украины.

Кайдашева сім’я

І. Нечуй-Левицький

Народне шоу на 2 дії

Класика завжди залишається цікавою для глядача, адже піднімає питання, актуальні у всі часи.

Вистава «Кайдашева сім’я» за повістю І.Нечуя-Левицького у постановці В.Стасенка поєднала в собі неповторний колорит відомого твору і новаторський підхід до створення сценічного дійства. Глибина проблематики – бездуховність, неповага людей один до одного, гріховність суспільства – розкривається легко і невимушено, в гумористичній формі, на фоні яскравих декорацій в оригінальному стилі та в супроводі живої музики у виконанні оркестру театру.

Все це – неординарне авторське бачення, яскраві декорації і костюми, музичний супровід, талановита гра акторів – створюють феєричне народне шоу, яке не залишає глядачів байдужими і викликає цілий вир емоцій.

Режисер-постановник - В’ячеслав Стасенко
Художник-постановник - Станіслав Зайцев
Помічник режисера – Лідія Прядко
Хормейстер - Олена Пахолюк
Диригент - Володимир Чемоданов
Балетмейстер – заслужений діяч мистецтв України Світлана Дядюн

Дійові особи і виконавці:

Омелько Кайдаш – засл. артист України Іван Калініченко, засл. артист України Віктор Надем’янов
Маруся Кайдашиха – нар. артистка України Лідія Дяченко
Карпо – Сергій Скляренко, Артем Бочек
Лаврін – Микита Кондратюк
Мотря – Олена Тетерук
Мелашка – Наталія Троїцька
Довбишиха – засл. артистка України Людмила Мерва
Довбиш – Олександр Шевчук
Херсонський чумак – Євген Карнаух, Сергій Литвиненко
Духовний провідник – Роман Вдовика
Баба Параска – засл. артистка України Надія Моцна, Олена Кралева
Баба Палажка – засл. артистка України Світлана Лановенко, Ніна Кравчук

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber