Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Pep Torres (USA) and rockabilly band в Киеве

Pep Torres (USA) and rockabilly band, Juicy Beats Party #2

Киев, 17 сентября 2017 г, 19:00
Caribbean Club / Карибиан Клаб Caribbean Club / Карибиан Клаб
ул. С. Петлюры, 4
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Зірка рокенролу з Каліфорнії зіграє велику сольну програму у супроводі рокабілі-бенду. Гості концерту почують нестримний мікс 50's rock & roll, rockabilly, doo-wop! Пеп Торрес - яскравий представник коліфорнійського рокбілі. В його музиці поєднуються гарні мелодії в стилі Рікі Нельсона, що був кумиром 50-х, та атмосферне рокабілі як у Едді Кокрана або Джина Вінсента. В класичне рокенрольне звучання він додає латиноамериканський колорит. В текстах та музиці пристрасть та дивовижні ритми, які не залишають шансу всидіти на місці. За 15 років творчої діяльності Пеп Торрес випустив 6 платівок та відвідав з концертами десятки країн. У травні 2017 року музикант став хедлайнером фестивалю “Украбіллі Вибух” у Києві. І вже 17-го вересня він відвідає Україну знову, щоб представити свою велику сольну програму! У якості музичного супроводу каліфорнійській зірці виступить r’n’b band - Smokin -A-. Буде гаряче, драйвово та нестримно! Великий танцмайданчик Caribbean Club Concert Hall буде здригатися від несамовитих танців! Juicy Beats Party - це новий формат вечірок у Caribbean Club Concert Hall. Кращі артисти та танцювальний DJ-mix обов’язково сподобаютья прихильникам бугі-вугі, лінді хопа, блюзу та інших свінгових танців, які будуть танцювати до упаду! Приєднуйтесь до неймовірного музично-танцювального марафону!

Заказать и купить билеты на Pep Torres (USA) and rockabilly band, Juicy Beats Party #2 можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Pep Torres (USA) and rockabilly band в Киеве состоится 17 сентября 2017 г, 19:00, Caribbean Club / Карибиан Клаб.

Зірка рокенролу з Каліфорнії зіграє велику сольну програму у супроводі рокабілі-бенду. Гості концерту почують нестримний мікс 50's rock & roll, rockabilly, doo-wop!

Пеп Торрес - яскравий представник коліфорнійського рокбілі.

В його музиці поєднуються гарні мелодії в стилі Рікі Нельсона, що був кумиром 50-х, та атмосферне рокабілі як у Едді Кокрана або Джина Вінсента.

В класичне рокенрольне звучання він додає латиноамериканський колорит. В текстах та музиці пристрасть та дивовижні ритми, які не залишають шансу всидіти на місці.

За 15 років творчої діяльності Пеп Торрес випустив 6 платівок та відвідав з концертами десятки країн.

У травні 2017 року музикант став хедлайнером фестивалю “Украбіллі Вибух” у Києві. І вже 17-го вересня він відвідає Україну знову, щоб представити свою велику сольну програму!

У якості музичного супроводу каліфорнійській зірці виступить r’n’b band - Smokin -A-.

Буде гаряче, драйвово та нестримно!

Великий танцмайданчик Caribbean Club Concert Hall буде здригатися від несамовитих танців!

Juicy Beats Party - це новий формат вечірок у Caribbean Club Concert Hall.

Кращі артисти та танцювальний DJ-mix обов’язково сподобаютья прихильникам бугі-вугі, лінді хопа, блюзу та інших свінгових танців, які будуть танцювати до упаду!

Приєднуйтесь до неймовірного музично-танцювального марафону!

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber