Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Jazz Step Show. 20th Anniversary in Ukraine в Киеве

Jazz Step Show. 20th Anniversary in Ukraine

Киев, 16 сентября 2017 г, 19:00
Caribbean Club / Карибиан Клаб Caribbean Club / Карибиан Клаб
ул. С. Петлюры, 4
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
16 вересня 19:00, Jazz Step Show. 20th Anniversary in Ukraine Легендарний актор, танцюрист та людина-першовідкривач степу в Україні Володимир Шпудейко запрошує усіх поціновувачів танцю на масштабне шоу. 16 вересня Caribbean Club Concert Hall відсвяткує 20-ту річницю степу в Україні особливим концертом – Jazz Step Show. Ще древньоєгипетські жреці бога Ра відбивали ритм ногами на великих барабанах, аби досягти релігійного трансу. Батьківщина сучасного ж степу – Америка. Там він народився із суміші афро-американських, ірландських та латинських танцювальних стилів. 16 вересня на Jazz Step Show ви побачите вітчизняних зірок степу, що виступають на кращих світових концертних майданчиках, майстерних танцюристів, яких знають та люблять далеко за межами України. На сцені Caribbean Club Concert Hall відбиватимуть «джаз ногами»: Роман та В’ячеслав Жовницькі, солісти всесвітньо відомого паризького кабаре «Crazy Horse»;одесит Олександр Останін, чотириразовий призер чемпіонату світу і переможець першого сезону танцювального шоу «Танцюють всі!»;провідний соліст балету Національної опери України, балетмейстер та режисер Максим Булгаков;дует «W-STEP» – Дарья Макуха та Катерина Меланіч, почесні гості Віденського балу «Bon-Bon-Buason» та кінофестивалю «Undine» у Бадені, солісти австрійської танцювальної компанії «Dance Empire-International»;Станіслав Лозовський, актор театру та кіно; легендарний актор, степ-танцюрист, хореограф та педагог Володимир Шпудейко і його колектив «Джаз-степ-танц-КЛАС!». Володимир Шпудейко: «16 вересня ми розпалимо своїми ритмами підлогу. Це варто того, щоб прийти. Прийти, подивитися та послухати». Ведучий вечора – Володимир Шмідт. Чекаємо вас на кращому осінньому танцювальному шоу Jazz Step Show. 20th Anniversary in Ukraine! Спеціальний гість шоу; зірка Латвії - Маріс Пуріс! Фан-зона - свободные зоны для просмотра мероприятия без привязки к конкретному месту.

Заказать и купить билеты на Jazz Step Show. 20th Anniversary in Ukraine можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Jazz Step Show. 20th Anniversary in Ukraine в Киеве состоится 16 сентября 2017 г, 19:00, Caribbean Club / Карибиан Клаб.

16 вересня 19:00, Jazz Step Show. 20th Anniversary in Ukraine

Легендарний актор, танцюрист та людина-першовідкривач степу в Україні Володимир Шпудейко запрошує усіх поціновувачів танцю на масштабне шоу.

16 вересня Caribbean Club Concert Hall відсвяткує 20-ту річницю степу в Україні особливим концертом – Jazz Step Show.

Ще древньоєгипетські жреці бога Ра відбивали ритм ногами на великих барабанах, аби досягти релігійного трансу. Батьківщина сучасного ж степу – Америка. Там він народився із суміші афро-американських, ірландських та латинських танцювальних стилів.

16 вересня на Jazz Step Show ви побачите вітчизняних зірок степу, що виступають на кращих світових концертних майданчиках, майстерних танцюристів, яких знають та люблять далеко за межами України.

На сцені Caribbean Club Concert Hall відбиватимуть «джаз ногами»:

Роман та В’ячеслав Жовницькі, солісти всесвітньо відомого паризького кабаре «Crazy Horse»;
одесит Олександр Останін, чотириразовий призер чемпіонату світу і переможець першого сезону танцювального шоу «Танцюють всі!»;
провідний соліст балету Національної опери України, балетмейстер та режисер Максим Булгаков;
дует «W-STEP» – Дарья Макуха та Катерина Меланіч, почесні гості Віденського балу «Bon-Bon-Buason» та кінофестивалю «Undine» у Бадені, солісти австрійської танцювальної компанії «Dance Empire-International»;
Станіслав Лозовський, актор театру та кіно;
легендарний актор, степ-танцюрист, хореограф та педагог Володимир Шпудейко і його колектив «Джаз-степ-танц-КЛАС!».

Володимир Шпудейко: «16 вересня ми розпалимо своїми ритмами підлогу. Це варто того, щоб прийти. Прийти, подивитися та послухати».

Ведучий вечора – Володимир Шмідт.

Чекаємо вас на кращому осінньому танцювальному шоу Jazz Step Show. 20th Anniversary in Ukraine!

Спеціальний гість шоу;

зірка Латвії - Маріс Пуріс!

Фан-зона - свободные зоны для просмотра мероприятия без привязки к конкретному месту.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber