Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спортивное событие International Pole Perfomance 2016 в Киеве

International Pole Perfomance 2016

Киев, 10 декабря 2016 г, 15:00
Концерт-холл «Allegro» Концерт-холл «Allegro»
пр-т Победы, 82
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
УНІКАЛЬНА ПОДІЯ ЦІЄЇ ЗИМИ! INTERNATIONAL POLE PERFORMANCE 2016 Видовищна танцювально-театральна подія, участь в якій візьмуть танцюристи та спортсмени з різних країн світу! За підтримки Всеукраїнської Федерації Спорту на Пілоні (Ukrainian Pole Sports Federation) Представлені номінації: "Pole Perfomance" – сольні акробатичні номери на пілоні, оригінальні образи та постанови у виконанні жінок, чоловіків та танцювальних груп! "Pole choreography" – сольні акробатичні номери на пілоні, з яркою вираженою хореографією в стилі танго, джаз, модерн, контемп та багато іншого! "Pole Dance Show" – масові яскраві акробатичні постанови на пілоні в групах 4-6 чоловік, які вразять вас своєю унікальністю! Більш ніж 100 спортсменів зі всього світу змагатимуться за звання кращого! Міжнародний суддівський склад, тільки найщиріші та найкращі глядачі! Саме зараз в тебе є можливість потрапити на унікальний міжнародний конкурс мистецтв на пілоні - найкрасивішого сучасного спорту, який набирає обертів у популярності у всьому світі!

Заказать и купить билеты на International Pole Perfomance 2016 можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спортивное событие International Pole Perfomance 2016 в Киеве состоится 10 декабря 2016 г, 15:00, Концерт-холл «Allegro».

УНІКАЛЬНА ПОДІЯ ЦІЄЇ ЗИМИ!

INTERNATIONAL POLE PERFORMANCE 2016

Видовищна танцювально-театральна подія, участь в якій візьмуть танцюристи та спортсмени з різних країн світу! За підтримки Всеукраїнської Федерації Спорту на Пілоні (Ukrainian Pole Sports Federation)

Представлені номінації:

"Pole Perfomance" –
сольні акробатичні номери на пілоні, оригінальні образи та постанови у виконанні жінок, чоловіків та танцювальних груп!

"Pole choreography" –
сольні акробатичні номери на пілоні, з яркою вираженою хореографією в стилі танго, джаз, модерн, контемп та багато іншого!

"Pole Dance Show" –
масові яскраві акробатичні постанови на пілоні в групах 4-6 чоловік, які вразять вас своєю унікальністю!

Більш ніж 100 спортсменів зі всього світу змагатимуться за звання кращого! Міжнародний суддівський склад, тільки найщиріші та найкращі глядачі!

Саме зараз в тебе є можливість потрапити на унікальний міжнародний конкурс мистецтв на пілоні - найкрасивішого сучасного спорту, який набирає обертів у популярності у всьому світі!

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber