Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
детское мероприятие Иллюзионная шоу-программа «Корпорация чудес» в Киеве

Иллюзионная шоу-программа «Корпорация чудес»

Киев, 25 марта 2018 г, 14:00
Национальный дворец искусств Украина Национальный дворец искусств Украина
ул. Б.Васильковская, 103
Киев
+380445905555
150 - 290 грн.
Другие даты 25.03, 22.04
До события осталось:
2018
2
25
14
00
  • Минут
  • Часов
  • Дней
"Корпорація чудес" - це чарівна шоу-програма з приголомшливими фокусами від мага-ілюзіоніста Сергія Корольова, неперевершені фокуси, пов'язані зі звичайними предметами, мікромагія, оригінальні ілюзійні номера з тваринами і, звичайно, дуже смішні виступи улюбленця дітей та дорослих - веселого клоуна. Пориньте в різнокольоровий океан світла і музики, дивовижну магію фокусів і станьте учасником казкової історії, де на вас чекає зустріч з чудесами в країні, де всі мрії збуваються!


Заказать и купить билеты на Иллюзионная шоу-программа «Корпорация чудес» можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Детское мероприятие Иллюзионная шоу-программа «Корпорация чудес» в Киеве состоится 25 марта 2018 г, 14:00, Национальный дворец искусств Украина .

"Корпорація чудес" - це чарівна шоу-програма з приголомшливими фокусами від мага-ілюзіоніста Сергія Корольова, неперевершені фокуси, пов'язані зі звичайними предметами, мікромагія, оригінальні ілюзійні номера з тваринами і, звичайно, дуже смішні виступи улюбленця дітей та дорослих - веселого клоуна.

Пориньте в різнокольоровий океан світла і музики, дивовижну магію фокусів і станьте учасником казкової історії, де на вас чекає зустріч з чудесами в країні, де всі мрії збуваються!

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber