Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Ігри вночі в Киеве

Ігри вночі

Киев, 22 октября 2011 г, 19:00
Киівський академічний театр юного глядача Киівський академічний театр юного глядача
вул. Липська, 15/17
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Режисер-постановник, музичне оформлення, постановка бою - заслужений діяч мистецтв України Юрій Кочевенко Художник-постановник - Олег Татаринов Хореографія - Анжела Борисова Виставу веде - Оксана Чала Немолодий ресторанний музикант самотніми ночами розважається тим, що набирає телефонні номери з цифр грошових купюр, які йому дають за гру у ресторані і розігрує випадкових людей. Та один такий дзвінок вплутує його самого в серйозну сімейну драму. Ця історія про кожного з нас, про те, якими ми буваємо, про високе і низьке, про кохання і зраду, про порядність і підлість, про мрії і реальність, про те, як важливо бути чесним перед людьми, яких ти любиш, і насамперед перед собою. Кожен з героїв відкриває перед глядачем свою душу, свої найболючіші переживання. В основі п’єси закладена стандартна анекдотична ситуація – чоловік повертається з відрядження… А чи смішним вийшов цей анекдот – судити глядачу. Тривалість вистави - 2 години 45 хвилин Рекомендований вік - з 14 років

Заказать и купить билеты на Ігри вночі можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Ігри вночі в Киеве состоится 22 октября 2011 г, 19:00, Киівський академічний театр юного глядача.

Режисер-постановник, музичне оформлення, постановка бою - заслужений діяч мистецтв України Юрій Кочевенко

Художник-постановник - Олег Татаринов

Хореографія - Анжела Борисова

Виставу веде - Оксана Чала

Немолодий ресторанний музикант самотніми ночами розважається тим, що набирає телефонні номери з цифр грошових купюр, які йому дають за гру у ресторані і розігрує випадкових людей. Та один такий дзвінок вплутує його самого в серйозну сімейну драму.

Ця історія про кожного з нас, про те, якими ми буваємо, про високе і низьке, про кохання і зраду, про порядність і підлість, про мрії і реальність, про те, як важливо бути чесним перед людьми, яких ти любиш, і насамперед перед собою. Кожен з героїв відкриває перед глядачем свою душу, свої найболючіші переживання. В основі п’єси закладена стандартна анекдотична ситуація – чоловік повертається з відрядження… А чи смішним вийшов цей анекдот – судити глядачу.

Тривалість вистави - 2 години 45 хвилин

 Рекомендований вік - з 14 років

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber