Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Ифигения. Невеста для террориста в Киеве - 1

Ифигения. Невеста для террориста

Киев, 27 мая 2017 г, 19:00
Центр А. Довженко Центр А. Довженко
ул. Васильковская, 1
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Іфігенія.Наречена для терористаЦентр ДовженкаТехнологічно-візуально-музично-драматична вистава за Евріпідом Сучасна версія однієї з найкривавіших і найжорстокіших історій грецької міфології, яка сталася в Тавриді (так стародавні греки називали сучасний Крим).У великого аргоського царя Агамемнона було троє дітей: старша дочка Іфігенія, середня дочка Електра і молодший син Орест. Коли грецька рать відпливала в похід на Трою, богиня Артеміда зажадала, щоб Агамемнон приніс їй в жертву свою дочку Іфігенію. Агамемнон зробив це, але в останню мить Артеміда зглянулася і зберегла їй життя. Дівчину відправили в далеку Тавриду, де вона стала жрицею в храмі.Іфігенія повинна була готувати до смерті усіх чужинців, яких заносило в ці краї. Одного разу, в полон потрапляють двоє друзів, яких Іфігенія має стратити. Одним з них виявляється її рідний брат Орест ...Режисер – Дмитро Костюминський за допомогою Ігора АроноваСценографія - Дмитро КостюминськийТекст - Евріпід (адаптація Дмитро Костюминський)Композитор та Live electronic - Олексій РетинськийГолос - Назгуль ШукаєваХор - alter ratio під керівництвом Ольги ПриходькоУдарні - Олена ШабельськаГрафічна візуальна частина -TENPOINT (Максим Побережський, Олексій Тищенко), Дмитро КостюминськийСвітло - Дмитро Костюминський, Марія ВолковаКостюм – Дмитро Костюминський, Юлія АндерсонЗвукорежисер – Анастасія МазуренкоАктори:Іфігенія - Вікторія ЛитвиненкоОрест - Ігор Аронов        Пілад - Іван ЗаверталюкХор (Народ); він же (Мойри) – Клото, Лахеса, Атропа; він же (Еринії) -Тисифона, Алекто,  – alter ratioВідео та промо матеріал: Режисер - Дмитро Костюминський, Андрій КошкінОператори - Віктор Марвін, Андрій Дзюня, Оксана НосачЗвук - Артем АртеменкоКостюм – Лілія ЛуценкоПромо і PR -  Дикий театр


Заказать и купить билеты на Ифигения. Невеста для террориста можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Ифигения. Невеста для террориста в Киеве состоится 27 мая 2017 г, 19:00, Центр А. Довженко.

Іфігенія.Наречена для терориста

Центр Довженка

Технологічно-візуально-музично-драматична вистава за Евріпідом

Сучасна версія однієї з найкривавіших і найжорстокіших історій грецької міфології, яка сталася в Тавриді (так стародавні греки називали сучасний Крим).

У великого аргоського царя Агамемнона було троє дітей: старша дочка Іфігенія, середня дочка Електра і молодший син Орест. Коли грецька рать відпливала в похід на Трою, богиня Артеміда зажадала, щоб Агамемнон приніс їй в жертву свою дочку Іфігенію. Агамемнон зробив це, але в останню мить Артеміда зглянулася і зберегла їй життя. Дівчину відправили в далеку Тавриду, де вона стала жрицею в храмі.

Іфігенія повинна була готувати до смерті усіх чужинців, яких заносило в ці краї. Одного разу, в полон потрапляють двоє друзів, яких Іфігенія має стратити. Одним з них виявляється її рідний брат Орест ...

Режисер – Дмитро Костюминський
за допомогою Ігора Аронова
Сценографія - Дмитро Костюминський
Текст - Евріпід (адаптація Дмитро Костюминський)
Композитор та Live electronic - Олексій Ретинський
Голос - Назгуль Шукаєва
Хор - alter ratio під керівництвом Ольги Приходько
Ударні - Олена Шабельська
Графічна візуальна частина -TENPOINT (Максим Побережський, Олексій Тищенко), Дмитро Костюминський
Світло - Дмитро Костюминський, Марія Волкова
Костюм – Дмитро Костюминський, Юлія Андерсон
Звукорежисер – Анастасія Мазуренко

Актори:

Іфігенія - Вікторія Литвиненко
Орест - Ігор Аронов        
Пілад - Іван Заверталюк
Хор (Народ); він же (Мойри) – Клото, Лахеса, Атропа; він же (Еринії) -Тисифона, Алекто,  – alter ratio

Відео та промо матеріал:

Режисер - Дмитро Костюминський, Андрій Кошкін
Оператори - Віктор Марвін, Андрій Дзюня, Оксана Носач
Звук - Артем Артеменко
Костюм – Лілія Луценко
Промо і PR -  Дикий театр

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber