Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Хочу замуж в Киеве - 1

Хочу замуж

Киев, 19 октября 2017 г, 19:00
Национальный дворец искусств Украина Национальный дворец искусств Украина
ул. Б.Васильковская, 103
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Іван Васильович Ломов нарешті вирішує одружитися та взяти дружиною сусідку Наталю Степанівну. Але як може скластися ситуація, в якій нерішучий він, та занадто вибухова вона мимоволі кажуть один іншому зовсім не те, у чому планували освідчитися? Іронія, пісні, танці, тонкий гумор про вічні питання - все це ви побачите у цій виставі.(за п’єсою А.П. Чехова "Предложение").Вистава українською мовою.Режисер-постановник Сія ТітоваАкторський склад: Аліна Карпенко, Вячеслав Станішевський, Сергій Солопай, Максим ПечерицяХореографія: Наталія Комкіна Художники: Антон Карякін, Оксана Бас Композитор: Антон Загородній


Заказать и купить билеты на Хочу замуж можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Хочу замуж в Киеве состоится 19 октября 2017 г, 19:00, Национальный дворец искусств Украина .

Іван Васильович Ломов нарешті вирішує одружитися та взяти дружиною сусідку Наталю Степанівну. Але як може скластися ситуація, в якій нерішучий він, та занадто вибухова вона мимоволі кажуть один іншому зовсім не те, у чому планували освідчитися? Іронія, пісні, танці, тонкий гумор про вічні питання - все це ви побачите у цій виставі.
(за п’єсою А.П. Чехова "Предложение").
Вистава українською мовою.
Режисер-постановник Сія Тітова
Акторський склад: Аліна Карпенко, Вячеслав Станішевський, Сергій Солопай, Максим Печериця
Хореографія: Наталія Комкіна
Художники: Антон Карякін, Оксана Бас
Композитор: Антон Загородній

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber