X
Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Хочу замуж в Киеве - 1

Хочу замуж

Киев, 14 ноября 2017 г, 19:00
Театр-студия Тысячелетие Театр-студия Тысячелетие
пр-т Григоренко, 26 А
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Комедія "ХОЧУ заміж". Прем'єра! (п'єса А.П, Чехова "Пропозиція")Вистава йде українською мовою. Режисер Сія Тітова Акторський склад: Аліна Карпенко, Станіслав Станішевський, Антон Загородній, Максим Печериця Хореографія: Наталія КомкінаХудожники: Антон Карякін, Оксана БасКомпозитор: Антон Загородній Нова вибухова комедійна вистава-мюзікл "ХОЧУ заміж". Іван Васильович Ломов нарешті вирішує одружитися та взяти дружиною сусідку Наталю Степанівну. Але як може скластися ситуація, в якій нерішучий він, та занадто вибухова вона, ви дізнаєтеся у виставі. Іронія, пісні, танці, тонкий невмиручий гумор про вічні питання, все це ви побачите у виставі 11 червня.


Заказать и купить билеты на Хочу замуж можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Хочу замуж в Киеве состоится 14 ноября 2017 г, 19:00, Театр-студия Тысячелетие.

Комедія "ХОЧУ заміж". Прем'єра!

(п'єса А.П, Чехова "Пропозиція")
Вистава йде українською мовою.

Режисер Сія Тітова

Акторський склад:

Аліна Карпенко,

Станіслав Станішевський,

Антон Загородній,

Максим Печериця

Хореографія: Наталія Комкіна
Художники: Антон Карякін, Оксана Бас
Композитор: Антон Загородній

Нова вибухова комедійна вистава-мюзікл "ХОЧУ заміж". Іван Васильович Ломов нарешті вирішує одружитися та взяти дружиною сусідку Наталю Степанівну. Але як може скластися ситуація, в якій нерішучий він, та занадто вибухова вона, ви дізнаєтеся у виставі. Іронія, пісні, танці, тонкий невмиручий гумор про вічні питання, все це ви побачите у виставі 11 червня.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber
Подарочный сертификат Karabas.com X