Концерт Фільм «Земля» (1930) у музичному супроводі гурту ДахаБраха наживо в Киеве

1725850294

Фільм «Земля» (1930) у музичному супроводі гурту ДахаБраха наживо

24 января 2020 г, 19:30

Киев, Сцена 6

Продано

Фільм «Земля» (1930) у музичному супроводі гурту ДахаБраха наживо

Заказать и купить билеты на Фільм «Земля» (1930) у музичному супроводі гурту ДахаБраха наживо можно онлайн через интернет.

Концерт Фільм «Земля» (1930) у музичному супроводі гурту ДахаБраха наживо в Киеве состоится 24 января 2020 г, 19:30, Сцена 6.

Гурт ДАХАБРАХА виступить у Довженко-Центрі зі славнозвісним саундтреком до фільму ЗЕМЛЯ (1930) Олександра Довженка

Ілюстрації:
Довженко-Центр розпочинає 2020-й рік українською кінокласикою світового масштабу - 24 січня фільм “Земля” (1930) Олександра Довженка наживо озвучить гурт “ДахаБраха”! Зірковий колектив створив саундтрек на замовлення Довженко-Центру ще у 2012-му. Прем’єра відреставрованої версії «Землі» з новим звучанням “ДахиБрахи” відбулася того ж року на Одеському МКФ. Відтоді проект розпочав ходу міжнародними кінофестивалями та концертними майданчиками - глядачі понад 20 країн побачили кіноперформанс, який без перебільшення вже можна назвати легендарним.

«Земля» — найвідоміший український фільм ХХ століття, визнаний шедевр світового кіномистецтва, створений найвпливовішим українським режисером радянської доби — Олександром Довженком. 8 квітня 1930 року “Земля” вийшла на київські екрани, а вже за дев'ять днів, після розгромного фейлетону придворного поета Сталіна Дем’яна Бєдного, фільм зняли з показів. Стрічку було перевідкрито лише по смерті режисера, і відтоді вона зажила світової слави.

Кіноперформанс відбудеться в рамках міжнародного освітнього проекту для композиторів кіно Envision Sound, організованого Довженко-Центром спільно з Британською Радою в Україні.

Учасники гурту “ДахаБраха” про роботу над проектом:
«Робити музичний супровід для Землі Олександра Довженка було для нас великою честю і непростим творчим викликом. Кадр за кадром український шедевр світового кінематографа вражав нас щоразу як ми бралися до праці. Як би ми не намагалися працювати над фільмом, як самодостатнім мистецьким явищем, уникнути ідеологічної оцінки нам не вдалось. Безумовно, ми озвучували фільм з точки зору людини ХХІ століття, яка знає, що після 1930 року, коли була закінчена робота над Землею, були роки комуністичного голодомору 1932-1933, роки репресій, і ми знаємо про непросту долю самого Довженка в соціалістичній імперії. Водночас ми прагнули передати також і автентичність та наївність тих почуттів і послань, які ніс нам той час і та епоха, і які несе нам і сьогодні наша Земля.»