Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Гулянка у Маланки в Киеве

Гулянка у Маланки

Киев, 13 января 2018 г, 20:00
Сцена 6 Сцена 6
ул. Васильковская, 1
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Гулянка у Маланки Свято для усієї родини на Сцені 6 До самотньої вдови Меланки (в третьому поколінні киянки), щороку з 13 на 14 січня приходить дух її чоловіка Василя Васильовича. От і цього року вона його чекає, але моторошне передчуття турбує її душу. Спочатку тишу порушує зграя щедрівників-бешкетників, потім приходить сусідка Солоха, і навіть депутата облради нечиста принесла. Вервечка гостей не закінчується, і у гостинах Маланки з’являються актори з різних театрів, музиканти, співаки, і кожен зі своєю програмою, і кожен змагається, у кого щедрівка краща, і в кого кутя смачніша. Режисер: Олена Щурська Маланка, або ж Щедрий вечір – це традиційне українське свято з переодяганням, обрядами та піснями. В цей день варять «щедру кутю», «водять козу», сусіди ходять один до одного миритись, а хлопці, що отримали гарбуза – знову випробовують долю. Ми вирішили відновити традицію, позвати у гості гарних глядачів з дітьми, акторів з різних театрів, і влаштувати справжнє українське свято. На вас чекають і вистава, і обряди, і щедрівки, і вечорниці, і ярмарок, і навіть спалення Дідуха! Для гостей у костюмах – особливе частування!


Заказать и купить билеты на Гулянка у Маланки можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Гулянка у Маланки в Киеве состоится 13 января 2018 г, 20:00, Сцена 6.

Гулянка у Маланки

Свято для усієї родини на Сцені 6

До самотньої вдови Меланки (в третьому поколінні киянки), щороку з 13 на 14 січня приходить дух її чоловіка Василя Васильовича. От і цього року вона його чекає, але моторошне передчуття турбує її душу. Спочатку тишу порушує зграя щедрівників-бешкетників, потім приходить сусідка Солоха, і навіть депутата облради нечиста принесла. Вервечка гостей не закінчується, і у гостинах Маланки з’являються актори з різних театрів, музиканти, співаки, і кожен зі своєю програмою, і кожен змагається, у кого щедрівка краща, і в кого кутя смачніша.

Режисер: Олена Щурська

Маланка, або ж Щедрий вечір – це традиційне українське свято з переодяганням, обрядами та піснями. В цей день варять «щедру кутю», «водять козу», сусіди ходять один до одного миритись, а хлопці, що отримали гарбуза – знову випробовують долю.

Ми вирішили відновити традицію, позвати у гості гарних глядачів з дітьми, акторів з різних театрів, і влаштувати справжнє українське свято.

На вас чекають і вистава, і обряди, і щедрівки, і вечорниці, і ярмарок, і навіть спалення Дідуха!

Для гостей у костюмах – особливе частування!

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber