Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
клубы Gospel Company в Киеве

Gospel Company

Киев, 19 февраля 2018 г, 20:00
Caribbean Club / Карибиан Клаб Caribbean Club / Карибиан Клаб
ул. С. Петлюры, 4
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Gospel Company Походження госпел і блюзу близьке, проте блюз тільки зворушує серце, а госпел наповнює його божественними почуттями любові, спокою та радості. Це слова найвеличнішої співачки Махалії Джексон про госпел, і саме цю музику надії ви почуєте 19 лютого в Caribbean Club Concert Hall. Своєрідний діалог з Богом, емоційний крик душі і, звичайно ж, молитва. Так можна описати госпел в одному реченні. Музика церков, що вийшла за їх межі, аби вселяти у людей невідбутну віру і оптимізм, зараз звучить по всьому світу. У столичному Caribbean Club Concert Hall її заспівають і зіграють молоді та талановиті Gospel Company. 5 унікальних, проникливих голосів, 5 обдарованих вокалістів, які знають, про що співають. Дивовижний Anyanya Udongwo і не менш голосисті Kemi Oke, Dorothy Idibie, Cleulia Daniel і Dina Chmut. Не проґавте захоплюючу подорож у світ духовних пісень! Готуйтеся почути госпел - послання свободи! 19 лютого, Caribbean Club Concert Hall! Для вас гратимуть: Anyanya Udongwo - вокалKemi Oke - вокалDorothy Idibie - вокалCleulia Daniel - вокалDina Chmut - вокалAndrew Chmut - саксофонAlex Ognevec - клавішніArtem Lebedev - басKseniya Chmut - скрипкаTobi Medic Fotonade - барабани Фан-зона - вільні зони для перегляду події без прив'язки до конкретного місця.

Заказать и купить билеты на Gospel Company можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Клубы Gospel Company в Киеве состоится 19 февраля 2018 г, 20:00, Caribbean Club / Карибиан Клаб.

Gospel Company

Походження госпел і блюзу близьке, проте блюз тільки зворушує серце, а госпел наповнює його божественними почуттями любові, спокою та радості. Це слова найвеличнішої співачки Махалії Джексон про госпел, і саме цю музику надії ви почуєте 19 лютого в Caribbean Club Concert Hall.

Своєрідний діалог з Богом, емоційний крик душі і, звичайно ж, молитва. Так можна описати госпел в одному реченні. Музика церков, що вийшла за їх межі, аби вселяти у людей невідбутну віру і оптимізм, зараз звучить по всьому світу.

У столичному Caribbean Club Concert Hall її заспівають і зіграють молоді та талановиті Gospel Company. 5 унікальних, проникливих голосів, 5 обдарованих вокалістів, які знають, про що співають. Дивовижний Anyanya Udongwo і не менш голосисті Kemi Oke, Dorothy Idibie, Cleulia Daniel і Dina Chmut.

Не проґавте захоплюючу подорож у світ духовних пісень! Готуйтеся почути госпел - послання свободи! 19 лютого, Caribbean Club Concert Hall!

Для вас гратимуть:

Anyanya Udongwo - вокал
Kemi Oke - вокал
Dorothy Idibie - вокал
Cleulia Daniel - вокал
Dina Chmut - вокал
Andrew Chmut - саксофон
Alex Ognevec - клавішні
Artem Lebedev - бас
Kseniya Chmut - скрипка
Tobi Medic Fotonade - барабани

Фан-зона - вільні зони для перегляду події без прив'язки до конкретного місця.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber