Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Главная Новогодняя Ночь страны! в Киеве

Главная Новогодняя Ночь страны!

Киев, 31 декабря 2017 г, 22:00
Freedom / Фридом Freedom / Фридом
ул. Кирилловская, 134
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
FREEDOM Event Hall запрошує на «Головну Новорічну Ніч країни!» Кажуть, як Новий рік зустрінеш, так його і проведеш! Ми пропонуємо Вам зустріти 2018-й рік разом з кращими артистами та знаменитостями: Студія “Квартал-95”, Тіна Кароль, Катерина Осадча, Юрій Горбунов та Freedom Music Band! Готуйтеся до неймовірних святкових вражень, адже цього вечора Ви побачите не тільки улюблених ведучих, а отримаєте можливість насолодитись новорічним позитивом та новим зарядом гумору та музики! Тільки в Новорічну Ніч і і тільки для Вас найкращі виступи неймовірної Тіни Кароль, Студії «Квартал-95» та Freedom Music Band! У новорічну ніч збуваються всі мрії. І по традиції не обійдеться без розкішної ялинки, келиха шампанського. Особлива атмосфера легендарного Фрідома, улюблені артисти та найактуальніші жарти чекають Вас! Запрошуємо всіх, хто бажає посміятись від душі, відпочити та отримати гастрономічну насолоду! Чекаємо Вас 31 грудня! Зустрічайте «зірковий» Новий рік разом із Freedom Event Hall!Заказать и купить билеты на Главная Новогодняя Ночь страны! можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Главная Новогодняя Ночь страны! в Киеве состоится 31 декабря 2017 г, 22:00, Freedom / Фридом.

FREEDOM Event Hall запрошує на «Головну Новорічну Ніч країни!»

Кажуть, як Новий рік зустрінеш, так його і проведеш! Ми пропонуємо Вам зустріти 2018-й рік разом з кращими артистами та знаменитостями: Студія “Квартал-95”, Тіна Кароль, Катерина Осадча, Юрій Горбунов та Freedom Music Band!

Готуйтеся до неймовірних святкових вражень, адже цього вечора Ви побачите не тільки улюблених ведучих, а отримаєте можливість насолодитись новорічним позитивом та новим зарядом гумору та музики!

Тільки в Новорічну Ніч і і тільки для Вас найкращі виступи неймовірної Тіни Кароль, Студії «Квартал-95» та Freedom Music Band!

У новорічну ніч збуваються всі мрії. І по традиції не обійдеться без розкішної ялинки, келиха шампанського.

Особлива атмосфера легендарного Фрідома, улюблені артисти та найактуальніші жарти чекають Вас!

Запрошуємо всіх, хто бажає посміятись від душі, відпочити та отримати гастрономічну насолоду!

Чекаємо Вас 31 грудня!

Зустрічайте «зірковий» Новий рік разом із Freedom Event Hall!

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber