Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Голомоза співачка в Киеве

Голомоза співачка

Киев, 10 декабря 2017 г, 19:00
Театр «МежIIIКолон» (Актовый зал КИСИТ КНЭУ) Театр «МежIIIКолон» (Актовый зал КИСИТ КНЭУ)
Львовская площадь, 14
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Обережно АБСУРД! Ви коли небудь серйозно роздумували над питаннями: життя і смерті? Картоплі та оліі? Чи доводилося вам раптово познайомитися на вулиці з власною дружиною/чоловіком, яким/якою у вас спільна донька? Ні? Тоді ви ще не все бачили в своєму житті. А ось подружжя Смітів і Мартінів можуть з вами поділитися цим досвідом. Головне потрапити до них у гості! Абсурдна комедія "Голомоза співачка" Ежена Йонеско від молодих і раціональних акторів. Такого ви ще не бачили! Театр-абсурду на сцені Театру "МіжIIIКолон"

Заказать и купить билеты на Голомоза співачка можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Голомоза співачка в Киеве состоится 10 декабря 2017 г, 19:00, Театр «МежIIIКолон» (Актовый зал КИСИТ КНЭУ).

Обережно АБСУРД!

Ви коли небудь серйозно роздумували над питаннями: життя і смерті? Картоплі та оліі? Чи доводилося вам раптово познайомитися на вулиці з власною дружиною/чоловіком, яким/якою у вас спільна донька? Ні? Тоді ви ще не все бачили в своєму житті. А ось подружжя Смітів і Мартінів можуть з вами поділитися цим досвідом. Головне потрапити до них у гості!

Абсурдна комедія "Голомоза співачка" Ежена Йонеско від молодих і раціональних акторів. Такого ви ще не бачили! Театр-абсурду на сцені Театру "МіжIIIКолон"

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber