Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Gogol.love.ua (Гоголь) в Киеве

Gogol.love.ua (Гоголь)

Киев, 24 марта 2018 г, 17:00
Международный центр культуры и искусств Международный центр культуры и искусств
Аллея Героев Небесной Сотни, 1
Киев
+380445905555
50 - 250 грн.
До события осталось:
2018
2
24
17
00
  • Минут
  • Часов
  • Дней
Вистава-свято на тему повістей Н.В. Гоголя Сам Микола Гоголь говорив про свої «Вечори» як про молодіжний експеримент або як про свої перші кроки в якості письменника. Так, як і Гоголь, ми експериментуємо) Тим більше, що на сцені діти! .. Грати Гоголя - це наш шанс доторкнутися до рідних традицій, навчитися спілкуватися і веселитися, як вміли наші однолітки в Диканьці, полюбити читати, полюбити Гоголя, один одного і свою Батьківщину. «За що ми любимо" Вечори на хуторі біля Диканьки "? За пустощі Гоголя, за гумор, за неперевершену фантазію і близькість до народних традицій. Щоб передати нам не букву, але суть, плоть цих повістей, ми затіяли театральну гру, в якій, як і в повісті, дозволено все - будь-яка іронія, будь-яка витівка. Гоголь, що зійшов з сучасних гаджетів, допоможе сучасній молоді зануритися в цю історію. І раптом з'ясується, що гоголівські жарти зовсім не застаріли. І ще безліч чудес, танців і приємних несподіванок очікує на глядачів. Це вистава-жарт, вистава-гра. Крім того, актори танцюватимуть і співатимуть наживо, як це робили колись їхні предки в Диканьці. Вистава побудована за мотивами повістей Н.В, Гоголя «Ніч перед Різдвом», «Травнева ніч або утоплена», «Іван Федорович Шпонька і його тітонька», «Сорочинський ярмарок». У виставі бере участь 21 актор. Один з них - дорослий.

Заказать и купить билеты на Gogol.love.ua (Гоголь) можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Gogol.love.ua (Гоголь) в Киеве состоится 24 марта 2018 г, 17:00, Международный центр культуры и искусств.

Вистава-свято на тему повістей Н.В. Гоголя

Сам Микола Гоголь говорив про свої «Вечори» як про молодіжний експеримент або як про свої перші кроки в якості письменника. Так, як і Гоголь, ми експериментуємо) Тим більше, що на сцені діти! ..

Грати Гоголя - це наш шанс доторкнутися до рідних традицій, навчитися спілкуватися і веселитися, як вміли наші однолітки в Диканьці, полюбити читати, полюбити Гоголя, один одного і свою Батьківщину.

«За що ми любимо" Вечори на хуторі біля Диканьки "? За пустощі Гоголя, за гумор, за неперевершену фантазію і близькість до народних традицій. Щоб передати нам не букву, але суть, плоть цих повістей, ми затіяли театральну гру, в якій, як і в повісті, дозволено все - будь-яка іронія, будь-яка витівка.

Гоголь, що зійшов з сучасних гаджетів, допоможе сучасній молоді зануритися в цю історію. І раптом з'ясується, що гоголівські жарти зовсім не застаріли.

І ще безліч чудес, танців і приємних несподіванок очікує на глядачів. Це вистава-жарт, вистава-гра. Крім того, актори танцюватимуть і співатимуть наживо, як це робили колись їхні предки в Диканьці.

Вистава побудована за мотивами повістей Н.В, Гоголя «Ніч перед Різдвом», «Травнева ніч або утоплена», «Іван Федорович Шпонька і його тітонька», «Сорочинський ярмарок».

У виставі бере участь 21 актор. Один з них - дорослий.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber