Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Георгий Матвиив в Киеве - 1

Георгий Матвиив

Киев, 20 ноября 2017 г, 19:30
Дом Мастер Класс Дом Мастер Класс
ул. Б. Хмельницького, 57Б
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
#IndieBandura Бандура у стилях імпресіонізм, джаз, блюз и неокласік в аудіо-візуальному концерті #IndieBandura у «Майстер-класі». Георгій Матвіїв – бандурист-віртуоз, композитор, винахідник новітніх прийомів гри на бандурі, котрий змусив звучати інструмент по-новому, в цьому можна переконатися під час прослуховування його чотирьох альбомів авторської музики. Виявляється, бандура – це не лише народні мотиви. Завдяки Гергію Матвіїву ви дізнаєтесь на що справді спроможна бандура-соло, яка часом буде звучати як невеликий оркестр. У першому відділенні концерту ви почуєте авторську музику у супроводі відео-ряду найкрасивіших місць України, знятих з височини пташиного польоту. У невимушеній атмосфері другого відділення Георгій поділиться з аудиторією секретами майстерності, окремо продемонструє деякі із винайдених їм прийомів гри на інструменті, поряд з виконанням авторських творів і оригінальних прочитань світових хітів. Георгій - перший і єдиний український музикант, котрий прийняв участь в Європейському джазовому Оркестрі. Такої бандури ви ще не чули!


Заказать и купить билеты на Георгий Матвиив можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Георгий Матвиив в Киеве состоится 20 ноября 2017 г, 19:30, Дом Мастер Класс.

#IndieBandura

Бандура у стилях імпресіонізм, джаз, блюз и неокласік в аудіо-візуальному концерті #IndieBandura у «Майстер-класі».

Георгій Матвіїв – бандурист-віртуоз, композитор, винахідник новітніх прийомів гри на бандурі, котрий змусив звучати інструмент по-новому, в цьому можна переконатися під час прослуховування його чотирьох альбомів авторської музики. Виявляється, бандура – це не лише народні мотиви. Завдяки Гергію Матвіїву ви дізнаєтесь на що справді спроможна бандура-соло, яка часом буде звучати як невеликий оркестр.

У першому відділенні концерту ви почуєте авторську музику у супроводі відео-ряду найкрасивіших місць України, знятих з височини пташиного польоту. У невимушеній атмосфері другого відділення Георгій поділиться з аудиторією секретами майстерності, окремо продемонструє деякі із винайдених їм прийомів гри на інструменті, поряд з виконанням авторських творів і оригінальних прочитань світових хітів.

Георгій - перший і єдиний український музикант, котрий прийняв участь в Європейському джазовому Оркестрі.

Такої бандури ви ще не чули!

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber