Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Гарик Кричевский в Киеве - 1

Гарик Кричевский

Киев, 14 апреля 2018 г, 20:00
Freedom / Фридом Freedom / Фридом
ул. Кирилловская, 134
Киев
+380445905555
1000 - 2500 грн.
До события осталось:
2018
3
14
20
00
  • Минут
  • Часов
  • Дней
Ювілейний концерт, присвячений 55-річчю артиста! Знаний український шансоньє представить публіці концерт кращих та улюблених пісень. Але цей вечір не мине без сюрпризів. Гарік Кричевський - заслужений артист України, багатократний володар премії "Шансон", автор та виконавець пісень. Станом на 2016 рік артист випустив 9 сольних альбомів. Гарік грає на гітарі та пише пісні з сьомого класу. Сьогодні він є найкращим виконавцем шансону в Україні. А його гастрольний графік виходить далеко за межі батьківщини. Кожен концерт Гаріка Кричевського - це чудовий настрій, спільне виконання безсмертних хітів «Киевлянка», «Мой номер 245», «Привокзальная» та багатьох інших. Ці пісні, ймовірно, знайомі кожному українцю та жителям ближнього зарубіжжя. Його пісні прості та близькі багатьом, персонажі в них не вигадані, а реальні, взяті з вулиць з самими різними характерами. А в мелодіях є іскра, яка запалює та залишається в серцях надовго.

Заказать и купить билеты на Гарик Кричевский можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Гарик Кричевский в Киеве состоится 14 апреля 2018 г, 20:00, Freedom / Фридом.

Ювілейний концерт, присвячений 55-річчю артиста!

Знаний український шансоньє представить публіці концерт кращих та улюблених пісень.

Але цей вечір не мине без сюрпризів.

Гарік Кричевський - заслужений артист України, багатократний володар премії "Шансон", автор та виконавець пісень. Станом на 2016 рік артист випустив 9 сольних альбомів.

Гарік грає на гітарі та пише пісні з сьомого класу. Сьогодні він є найкращим виконавцем шансону в Україні. А його гастрольний графік виходить далеко за межі батьківщини.

Кожен концерт Гаріка Кричевського - це чудовий настрій, спільне виконання безсмертних хітів «Киевлянка», «Мой номер 245», «Привокзальная» та багатьох інших. Ці пісні, ймовірно, знайомі кожному українцю та жителям ближнього зарубіжжя.

Його пісні прості та близькі багатьом, персонажі в них не вигадані, а реальні, взяті з вулиць з самими різними характерами. А в мелодіях є іскра, яка запалює та залишається в серцях надовго.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber