Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Гайдамаки в Киеве

Гайдамаки

Киев, 23 апреля 2017 г, 21:00
Docker Pub / Докер-Паб Docker Pub / Докер-Паб
ул. Богатырская, 25
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Гайдамаки презентують акустичну програму!Найпопулярніший в Європі та Україні козак-рок гурт «Гайдамаки» вирішив потішити своїх прихильників та створив абсолютно нову програму з революційним (для цієї формації) акустичним звучанням! Ні, драйв та рок нікуди не поділися! "Просто музи так вирішили, - каже лідер гурту Олександр Ярмола. - "Ми кайфуємо від нового звучання та хочемо поділитися цим з усіма!»Нагадаємо, що взимку хлопці вкотре побували в Європі з концертним туром «Молоді серця». По закінченню турне було презентовано дуетне відео з чарівною Тонею Матвієнко https://www.youtube.com/watch?v=zaTNiRCsxuU на пісню "Дощ".В планах гурту також відзняти нове відео на пісню «Не ходи» та восени відправитись у Всеукраїнський тур.

Заказать и купить билеты на Гайдамаки можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Гайдамаки в Киеве состоится 23 апреля 2017 г, 21:00, Docker Pub / Докер-Паб.

Гайдамаки презентують акустичну програму!
Найпопулярніший в Європі та Україні козак-рок гурт «Гайдамаки» вирішив потішити своїх прихильників та створив абсолютно нову програму з революційним (для цієї формації) акустичним звучанням! Ні, драйв та рок нікуди не поділися!
"Просто музи так вирішили, - каже лідер гурту Олександр Ярмола. - "Ми кайфуємо від нового звучання та хочемо поділитися цим з усіма!»
Нагадаємо, що взимку хлопці вкотре побували в Європі з концертним туром «Молоді серця». По закінченню турне було презентовано дуетне відео з чарівною Тонею Матвієнко https://www.youtube.com/watch?v=zaTNiRCsxuU на пісню "Дощ".
В планах гурту також відзняти нове відео на пісню «Не ходи» та восени відправитись у Всеукраїнський тур.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber