Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Гайдамаки в Киеве

Гайдамаки

Киев, 23 апреля 2017 г, 21:00
Docker Pub / Докер Паб Docker Pub / Докер Паб
ул. Богатырская, 25
Киев
+380445905555
125 - 200 грн. UAH 269
До события осталось:
2017
3
23
21
00
  • Минут
  • Часов
  • Дней
Гайдамаки презентують акустичну програму!Найпопулярніший в Європі та Україні козак-рок гурт «Гайдамаки» вирішив потішити своїх прихильників та створив абсолютно нову програму з революційним (для цієї формації) акустичним звучанням! Ні, драйв та рок нікуди не поділися! "Просто музи так вирішили, - каже лідер гурту Олександр Ярмола. - "Ми кайфуємо від нового звучання та хочемо поділитися цим з усіма!»Нагадаємо, що взимку хлопці вкотре побували в Європі з концертним туром «Молоді серця». По закінченню турне було презентовано дуетне відео з чарівною Тонею Матвієнко https://www.youtube.com/watch?v=zaTNiRCsxuU на пісню "Дощ".В планах гурту також відзняти нове відео на пісню «Не ходи» та восени відправитись у Всеукраїнський тур.

Заказать и купить билеты на Гайдамаки можно любым удобным способом - банковской картой VISA/MasterCard, онлайн через интернет, а также наличными - в кассе или курьеру, если закажете билет с доставкой.

Концерт Гайдамаки в Киеве состоится 23 апреля 2017 г, 21:00.

Гайдамаки презентують акустичну програму!
Найпопулярніший в Європі та Україні козак-рок гурт «Гайдамаки» вирішив потішити своїх прихильників та створив абсолютно нову програму з революційним (для цієї формації) акустичним звучанням! Ні, драйв та рок нікуди не поділися!
"Просто музи так вирішили, - каже лідер гурту Олександр Ярмола. - "Ми кайфуємо від нового звучання та хочемо поділитися цим з усіма!»
Нагадаємо, що взимку хлопці вкотре побували в Європі з концертним туром «Молоді серця». По закінченню турне було презентовано дуетне відео з чарівною Тонею Матвієнко https://www.youtube.com/watch?v=zaTNiRCsxuU на пісню "Дощ".
В планах гурту також відзняти нове відео на пісню «Не ходи» та восени відправитись у Всеукраїнський тур.