Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Французский ужин в Киеве

Французский ужин

Киев, 11 февраля 2018 г, 19:00
Национальная музыкальная академия Украины имени П. И. Чайковского Национальная музыкальная академия Украины имени П. И. Чайковского
ул. Архитектора Городецкого, 1-3/11
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
«ФРАНЦУЗЬКА ВЕЧЕРЯ» — Марк Камолетті Комедія на 2 дії До дня закоханих запрошуємо вас провести прекрасний вечір зі своєю коханою половинкою на виставі «Французька вечеря» та отримати масу задоволення та море позитивних емоцій! Курйозна, яскрава та граціозна комедія«Французька вечеря» – одна з тих вистав, що не визнаючи кордонів живуть на сценах п’яти континентів, маючи шалений успіх у глядачів. Це класичний приклад комедії положень на межі фарсу, де інтрига побудована на подружніх зрадах і безкінечних непорозуміннях. Події розгортаються у будинку французької сім’ї неподалік від Парижу напередодні уїк-енду. Чоловік, дізнавшись про від’їзд дружини до матері, запрошує до себе розкішну коханку, а також свого давнього друга Роберта, який вже давно є коханцем його дружини. Отже, складається вельми комічний квартет: сімейна пара і двоє коханців. Події стрімко розвиваються, герої потрапляють у кумедні ситуації, і до яких тільки хитрощів не вдаються господарі та їхні гості, щоб приховати факти взаємної зради! Постановка та музичне оформлення – заслужений артист України Андрій Бакіров Сценографія – заслужений працівник культури України Олександр Симоненко Художник по костюмах – Тетяна Карасьова У виставі беруть учать: нар.арт.Укр. Валентин Судак, засл.арт.Укр. Оксана Гребенюк, засл.арт.Укр. Олександр Куковєров, засл.арт.Укр. Наталія Максименко, арт. Едуард Брагіда,арт. Вікторія Пеняєва, арт. Тетяна Шумейко.

Заказать и купить билеты на Французский ужин можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Французский ужин в Киеве состоится 11 февраля 2018 г, 19:00, Национальная музыкальная академия Украины имени П. И. Чайковского.

«ФРАНЦУЗЬКА ВЕЧЕРЯ» — Марк Камолетті

Комедія на 2 дії

До дня закоханих запрошуємо вас провести прекрасний вечір зі своєю коханою половинкою на виставі «Французька вечеря» та отримати масу задоволення та море позитивних емоцій!

Курйозна, яскрава та граціозна комедія«Французька вечеря» – одна з тих вистав, що не визнаючи кордонів живуть на сценах п’яти континентів, маючи шалений успіх у глядачів. Це класичний приклад комедії положень на межі фарсу, де інтрига побудована на подружніх зрадах і безкінечних непорозуміннях.

Події розгортаються у будинку французької сім’ї неподалік від Парижу напередодні уїк-енду. Чоловік, дізнавшись про від’їзд дружини до матері, запрошує до себе розкішну коханку, а також свого давнього друга Роберта, який вже давно є коханцем його дружини. Отже, складається вельми комічний квартет: сімейна пара і двоє коханців. Події стрімко розвиваються, герої потрапляють у кумедні ситуації, і до яких тільки хитрощів не вдаються господарі та їхні гості, щоб приховати факти взаємної зради!

Постановка та музичне оформлення – заслужений артист України Андрій Бакіров

Сценографія – заслужений працівник культури України Олександр Симоненко

Художник по костюмах – Тетяна Карасьова

У виставі беруть учать:

нар.арт.Укр. Валентин Судак,
засл.арт.Укр. Оксана Гребенюк,
засл.арт.Укр. Олександр Куковєров,
засл.арт.Укр. Наталія Максименко,
арт. Едуард Брагіда,
арт. Вікторія Пеняєва,
арт. Тетяна Шумейко.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber