Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
детское мероприятие Физкультура для Бабы Яги в Киеве

Физкультура для Бабы Яги

Киев, 10 февраля 2018 г, 12:00
Новий український театр, Верхня сцена Новий український театр, Верхня сцена
ул. Михайловская, 24ж
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
ФІЗКУЛЬТУРА ДЛЯ БАБИ ЯГИ Ну, ду-у-уже добра казка Чи любите ви казки? А чари та всілякі перетворення вам до смаку? А чи мрієте ви про незвичайну пригоду? Тоді ця вистава саме для вас! А от і найпростіший рецепт пригоди: берете Бабу Ягу, Сірого Вовка, додаєте трохи капостей і чарів, потім добре це все перемішуєте – і незвичайна пригода готова! До речі, така пригода добре смакує в колі друзів. Приємного апетиту… Пробачте. :) Приємного перегляду! “Завжди, як буде час,Приходьте ви до нас.Ми будемо чекатиТа радо зустрічати!” - так співає дівчинка Оленка разом зі своїми друзями – песиком Златиком, зайченям Зоєю, білченям Рудиком в цій ну ду-у-уже добрій казці. Вистава йде українською мовою.


Заказать и купить билеты на Физкультура для Бабы Яги можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Детское мероприятие Физкультура для Бабы Яги в Киеве состоится 10 февраля 2018 г, 12:00, Новий український театр, Верхня сцена.

ФІЗКУЛЬТУРА ДЛЯ БАБИ ЯГИ

Ну, ду-у-уже добра казка

Чи любите ви казки? А чари та всілякі перетворення вам до смаку? А чи мрієте ви про незвичайну пригоду? Тоді ця вистава саме для вас!

А от і найпростіший рецепт пригоди: берете Бабу Ягу, Сірого Вовка, додаєте трохи капостей і чарів, потім добре це все перемішуєте – і незвичайна пригода готова! До речі, така пригода добре смакує в колі друзів. Приємного апетиту… Пробачте. :) Приємного перегляду!

“Завжди, як буде час,
Приходьте ви до нас.
Ми будемо чекати
Та радо зустрічати!” - так співає дівчинка Оленка разом зі своїми друзями – песиком Златиком, зайченям Зоєю, білченям Рудиком в цій ну ду-у-уже добрій казці.

Вистава йде українською мовою.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber