Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Фестиваль танцев народов мира DANCES OF THE WORLD-2017 в Киеве - 1

Фестиваль танцев народов мира DANCES OF THE WORLD-2017

Киев, 11 ноября 2017 г, 18:00
Freedom / Фридом Freedom / Фридом
ул. Кирилловская, 134
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
V-й ЮВІЛЕЙНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ТАНЦІВ НАРОДІВ СВІТУ «DANCES OF THE WORLD - 2017» - УНІКАЛЬНЕ ШОУ, ЯКЕ ВИ НЕ МОЖЕТЕ ПРОПУСТИТИ!Гаряче аргентинське танго або пристрасний іспанський фламенко? Запаморочливі грузинські ритми або витончений схід?Тільки 11 листопада на одній сцені для Вас!Більше 20-ти кращих танцювальних колективів з усієї України!У цей день затишний концерт-хол FREEDOM збере під одним дахом кращих танцюристів України та любителів танців.Тільки 1 раз на рік Ви можете за один вечір побачити кращі танцювальні шедеври світової культури.Танці яких країн будуть представлені?Україна, Корея, Ірландія, Грузія, Америка, Греція, Бразилія, Китай, Індія, Іспанія, Аргентина, Африка, Казахстан, Гаваї, Єгипет, Молдова, Туреччина, Ліван, Мексика, Азербайджан, Таїті, Японія.Танцювальне Шоу буде цікаво як дорослим, так і дітям. Якщо Ви захоплюєтесь танцями - цей Фестиваль для Вас. Якщо Ви хочете почати танцювати, але ще не обрали напрямок - цей Фестиваль стане для Вас відправною точкою, ми впевнені. Та кількість енергії і натхнення, яку Ви отримаєте 11 листопада в концерт-холі FREEDOM, дозволить відкрити в своєму житті нову яскраву сторінку - танцювальну.Ми приготували для Вас феєричні танцювальні постановки, які Ви не побачите на інших Шоу.Святкуйте ювілей разом з нами!


Заказать и купить билеты на Фестиваль танцев народов мира DANCES OF THE WORLD-2017 можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Фестиваль танцев народов мира DANCES OF THE WORLD-2017 в Киеве состоится 11 ноября 2017 г, 18:00, Freedom / Фридом.

V-й ЮВІЛЕЙНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ТАНЦІВ НАРОДІВ СВІТУ «DANCES OF THE WORLD - 2017» - УНІКАЛЬНЕ ШОУ, ЯКЕ ВИ НЕ МОЖЕТЕ ПРОПУСТИТИ!

Гаряче аргентинське танго або пристрасний іспанський фламенко? Запаморочливі грузинські ритми або витончений схід?

Тільки 11 листопада на одній сцені для Вас!

Більше 20-ти кращих танцювальних колективів з усієї України!

У цей день затишний концерт-хол FREEDOM збере під одним дахом кращих танцюристів України та любителів танців.

Тільки 1 раз на рік Ви можете за один вечір побачити кращі танцювальні шедеври світової культури.

Танці яких країн будуть представлені?

Україна, Корея, Ірландія, Грузія, Америка, Греція, Бразилія, Китай, Індія, Іспанія, Аргентина, Африка, Казахстан, Гаваї, Єгипет, Молдова, Туреччина, Ліван, Мексика, Азербайджан, Таїті, Японія.

Танцювальне Шоу буде цікаво як дорослим, так і дітям. Якщо Ви захоплюєтесь танцями - цей Фестиваль для Вас. Якщо Ви хочете почати танцювати, але ще не обрали напрямок - цей Фестиваль стане для Вас відправною точкою, ми впевнені. Та кількість енергії і натхнення, яку Ви отримаєте 11 листопада в концерт-холі FREEDOM, дозволить відкрити в своєму житті нову яскраву сторінку - танцювальну.

Ми приготували для Вас феєричні танцювальні постановки, які Ви не побачите на інших Шоу.

Святкуйте ювілей разом з нами!

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber