Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Оркестр Радости и Счастья FAMILIA PERKALABA в Киеве

Оркестр Радости и Счастья FAMILIA PERKALABA

Киев, 22 апреля 2017 г, 20:00
Бочка, Паб и Арт Клуб Бочка, Паб и Арт Клуб
ул. Верхний Вал, 22
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Новий альбом Оркестру Радості і щастя Familia Perkalaba «Daraba» 2016, записано в жовтні високо в горах в старій гуцульській хаті. Цей експеримент група влаштувала вже другий раз, перед тим записавши ЕР «Argelujah» в урочищі під Говерлою. Метою даного експерименту було максимальне вивільнення творчої і фізичної енергії, що є в традиції культури perkalaba.12 треків є доказом наповненості світлом, радістю і щастям артистів. Цією емоцією музиканти діляться зі світом вже не перший раз, а постійно. Ця постійність є свідоцтвом майстерності і близькості до того неба і гір, де і робилась ця музика. Попускаймося! Набуваймося! Покаймося! Класичні мантри Оркестру, які стали тими мотто, що чує світ уже 18 років. Культовий Оркестр Радості і Щастя знов піднімається з глибин на поверхню! І це є радісною новиною такого складного року.Familia Perkalaba – DARABA 20161. Дідорай feat Кутєпов (in memoria Кузя)/Saint Grandpa2. Гірлянди/Gurlands3. Голабаба/Naked granny4. Грибар/the Mushroomer5. Колійова/the Railway song6. Коло/the Circle7. Негро/Afoman8. Пияк/Barfly9. Різдво/X-mas10. Rustiсal/Rustical11. Сині Прилуки/Lite sigarettes12. Гоноровий Юра П’єтнюк/Vogie YuraЗаписано на горі в селі Кваси, Рахівського району в хаті Череміського.запис – Віктор «xaoRa» Новожилов.Зведення, мастеринг, саундпродюсування – Олег АртимFamilia Perkalaba вдячна рідним, близьким, всім богам і Гуцулії за те що вони є.Special thanks to Ігор Гольфман, Берестовий Олег, Богдан Кутєпов, Олександр «Саса» Ткачук.Окрема подяка Сергій Іванов і всім добрим людям хто поміг аби DARABA поплила.Подяка Василь Юрців за вклад.Ми нікому не забудемо!Familia Perkalaba are:Сергій Шваюк – вокал, труба.Любомир Чорнокожа – саксофон, вокалВіктор «xaoRa» Новожилов – гітариСашко Котюх – трубаОлег Сабадиш – акордеонДаня «Скапанкович» Добровольский – бас, дурнуватий вокалБерезень – барабаниПетя Сказків – цимбали (3,6,7)Мох – продюсування, менеджмент.


Заказать и купить билеты на Оркестр Радости и Счастья FAMILIA PERKALABA можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Оркестр Радости и Счастья FAMILIA PERKALABA в Киеве состоится 22 апреля 2017 г, 20:00, Бочка, Паб и Арт Клуб.

Новий альбом Оркестру Радості і щастя Familia Perkalaba «Daraba» 2016, записано в жовтні високо в горах в старій гуцульській хаті. Цей експеримент група влаштувала вже другий раз, перед тим записавши ЕР «Argelujah» в урочищі під Говерлою. Метою даного експерименту було максимальне вивільнення творчої і фізичної енергії, що є в традиції культури perkalaba.
12 треків є доказом наповненості світлом, радістю і щастям артистів. Цією емоцією музиканти діляться зі світом вже не перший раз, а постійно. Ця постійність є свідоцтвом майстерності і близькості до того неба і гір, де і робилась ця музика. Попускаймося! Набуваймося! Покаймося! Класичні мантри Оркестру, які стали тими мотто, що чує світ уже 18 років. Культовий Оркестр Радості і Щастя знов піднімається з глибин на поверхню! І це є радісною новиною такого складного року.
Familia Perkalaba – DARABA 2016
1. Дідорай feat Кутєпов (in memoria Кузя)/Saint Grandpa
2. Гірлянди/Gurlands
3. Голабаба/Naked granny
4. Грибар/the Mushroomer
5. Колійова/the Railway song
6. Коло/the Circle
7. Негро/Afoman
8. Пияк/Barfly
9. Різдво/X-mas
10. Rustiсal/Rustical
11. Сині Прилуки/Lite sigarettes
12. Гоноровий Юра П’єтнюк/Vogie Yura
Записано на горі в селі Кваси, Рахівського району в хаті Череміського.
запис – Віктор «xaoRa» Новожилов.
Зведення, мастеринг, саундпродюсування – Олег Артим
Familia Perkalaba вдячна рідним, близьким, всім богам і Гуцулії за те що вони є.
Special thanks to Ігор Гольфман, Берестовий Олег, Богдан Кутєпов, Олександр «Саса» Ткачук.
Окрема подяка Сергій Іванов і всім добрим людям хто поміг аби DARABA поплила.
Подяка Василь Юрців за вклад.
Ми нікому не забудемо!
Familia Perkalaba are:
Сергій Шваюк – вокал, труба.
Любомир Чорнокожа – саксофон, вокал
Віктор «xaoRa» Новожилов – гітари
Сашко Котюх – труба
Олег Сабадиш – акордеон
Даня «Скапанкович» Добровольский – бас, дурнуватий вокал
Березень – барабани
Петя Сказків – цимбали (3,6,7)
Мох – продюсування, менеджмент.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber