Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Національний відбір «Євробачення-2017» в Киеве

Національний відбір «Євробачення-2017», 1 тур

Киев, 04 февраля 2017 г, 18:00
Дом культуры НТУУ КПИ Дом культуры НТУУ КПИ
пр. Победы, 37
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Увага! Трансляція в прямому ефірі. Використовується спецтехніка. Після 3 дзвінка вхід до зали заборонений.Національний відбір «Євробачення-2017»Національні відбіркові тури євробачення 2017 стартують в Києві!Телеканал СТБ та UA:Перший проводять зйомки відбіркових турів виконавців для участі в «Євробаченні 2017». На вас чекають жива музика та вокал, емоції, креативні ідеї та неймовірні виступи. Оцінювати конкурсантів буде композитор та музикальний продюсер Костянтин Меладзе та переможниця Євробачення 2016 Джамала!25.02 не пропустіть можливість придбати квиток на фінал національного відбору!1.       Сальто Назад - «О, Мамо!»2.       MELOVIN - «Wonder»3.       O.Torvald - «Time»4.       ILLARIA - «Thank You For My Way»5.       TAYANNA - «I Love You»6.       ROZHDEN - «Saturn»Зйомки всіх ефірів відбудуться у палаці культури "КПІ", м. Київ, проспект Перемоги, 37. Можливі затримки по часу. Прохання не запізнюватися.Не вагайтеся: обирайте дату відбіркового туру та купуйте квитки вже сьогодні і не втрачайте можливість побачити на власні очі виступ наступної зірки євробачення в Україні!Станьте першими, хто зустріне перемогу!Дітям до 5 років вхід безкоштовний, без надання окремого місця. Діти до 3 років на ефіри не допускаються.

Заказать и купить билеты на Національний відбір «Євробачення-2017», 1 тур можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Національний відбір «Євробачення-2017» в Киеве состоится 04 февраля 2017 г, 18:00, Дом культуры НТУУ КПИ.

Увага! Трансляція в прямому ефірі. Використовується спецтехніка. Після 3 дзвінка вхід до зали заборонений.

Національний відбір «Євробачення-2017»

Національні відбіркові тури євробачення 2017 стартують в Києві!

Телеканал СТБ та UA:Перший проводять зйомки відбіркових турів виконавців для участі в «Євробаченні 2017». На вас чекають жива музика та вокал, емоції, креативні ідеї та неймовірні виступи. Оцінювати конкурсантів буде композитор та музикальний продюсер Костянтин Меладзе та переможниця Євробачення 2016 Джамала!

25.02 не пропустіть можливість придбати квиток на фінал національного відбору!

1.       Сальто Назад - «О, Мамо!»
2.       MELOVIN - «Wonder»
3.       O.Torvald - «Time»
4.       ILLARIA - «Thank You For My Way»
5.       TAYANNA - «I Love You»
6.       ROZHDEN - «Saturn»

Зйомки всіх ефірів відбудуться у палаці культури "КПІ", м. Київ, проспект Перемоги, 37. Можливі затримки по часу. Прохання не запізнюватися.

Не вагайтеся: обирайте дату відбіркового туру та купуйте квитки вже сьогодні і не втрачайте можливість побачити на власні очі виступ наступної зірки євробачення в Україні!

Станьте першими, хто зустріне перемогу!

Дітям до 5 років вхід безкоштовний, без надання окремого місця. Діти до 3 років на ефіри не допускаються.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber