X
Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Epolets в Киеве - 1

Epolets

Киев, 10 августа 2017 г, 21:00
Docker Pub / Докер Паб Docker Pub / Докер Паб
ул. Богатырская, 25
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Epolets Під час спекотного фестивального сезону хлопці з гурту EPOLETS вирішили заграти концерт для прихильників, який відбудеться у столичному Докер Пабі 10 серпня. Зухвалі і романтичні одесити Epolets настільки скучили за сольними виступами, що в самий розпал літніх фестивалів вирішили заграти для прихильників двогодинний концерт. Нагадаємо, що наразі гурт працює над своєю четвертою платівкою, саунд продюсером якої стане Мілош Єліч, клавішник гурту Океан Ельзи. Реліз альбому планується на осінь, але хлопці вже встигли оприлюднити 2 сингли, що ввійдуть у платівку («Я хочу бути з тобою», «Місто спить»). Тож, якщо вас почне настигати втома від спеки, голосних фестивалів, вуличної їжі та музичних експериментів, ми чекатимемо вас 10 серпня у прохолодній темряві Докер пабу із справжнім рок-концертом одеситів EPOLETS для прихильників. Старт о 21:00


Заказать и купить билеты на Epolets можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Epolets в Киеве состоится 10 августа 2017 г, 21:00, Docker Pub / Докер Паб.

Epolets

Під час спекотного фестивального сезону хлопці з гурту EPOLETS вирішили заграти концерт для прихильників, який відбудеться у столичному Докер Пабі 10 серпня.

Зухвалі і романтичні одесити Epolets настільки скучили за сольними виступами, що в самий розпал літніх фестивалів вирішили заграти для прихильників двогодинний концерт.

Нагадаємо, що наразі гурт працює над своєю четвертою платівкою, саунд продюсером якої стане Мілош Єліч, клавішник гурту Океан Ельзи. Реліз альбому планується на осінь, але хлопці вже встигли оприлюднити 2 сингли, що ввійдуть у платівку («Я хочу бути з тобою», «Місто спить»).

Тож, якщо вас почне настигати втома від спеки, голосних фестивалів, вуличної їжі та музичних експериментів, ми чекатимемо вас 10 серпня у прохолодній темряві Докер пабу із справжнім рок-концертом одеситів EPOLETS для прихильників. Старт о 21:00

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber